Futurama

Futurama

S06E08 - Černý Diblík, bílý kocour

19.9. 17:47
Prima COOL
29 minut
2010
USA Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Amy navrhne zařízení, které dokáže využívat zemskou rotační energii k výrobě proudu. Její nápad však ukradne zlá inteligentní kočka, která chce zachránit vlastní planetu. Přestala se otáčet a totéž teď hrozí Zemi...(TV Prima)

Více informací
S06E13

Sváteční spektákl

23.9. 11:27, Prima COOL, 29 minut

Sváteční spektákl

Posádka Planet Expressu podniká tři nebezpečné výpravy: za vyhynulými borovicemi, do nitra země za vzácnou ropou a k nepřátelským mimozemským včelám...(TV Prima)

S06E14

Mlčení cvakátek

25.9. 12:53, Prima COOL, 29 minut

Mlčení cvakátek

Bender se stane svědkem zločinu robomafie. Vypovídá proti pachatelům u soudu a je zařazen do programu ochrany svědků. Jenže mafie se tak snadno nevzdává...(TV Prima)

S06E15

Möbius Dick

27.9. 12:27, Prima COOL, 29 minut

Möbius Dick

Profesor Farnsworth posílá posádku vyzvednout monumentální sochu, která má být odhalena při příležitosti 50. výročí ztráty jeho úplně první posádky. Dokáže Leela při transportu proletět přes bermudský čtyřstěn?(TV Prima)

S06E16

Fryority report

25.9. 12:24, Prima COOL, 29 minut

Fryority report

Práce poslíčka už Frye po 1000 letech přestává naplňovat. Rozhodne se dát k policii. Mezitím ho profesor Farnsworth nahradí prknem na kolečkách, které pošle s Leelou a Benderem se zásilkou na planetu Pandora...(TV Prima)

S06E17

Benderama

24.9. 12:43, Prima COOL, 20 minut

Benderama

Profesor vynalezne multiplikátor, který dokáže vyrobit dvě menší kopie jakéhokoli předmětu. Včetně Bendera, jehož snaha vytvořit si stádečko malých posluhovačů se poněkud vymkne kontrole...(TV Prima)

S06E18

Léčba Zoidbergem

28.9. 12:23, Prima COOL, 28 minut

Léčba Zoidbergem

Posádka Planet Expressu má už dost Zoidbergovy neschopnosti. Požadují, aby ho profesor vyhodil. Ten však odmítá, protože spolu mají dávnou tajnou dohodu...(TV Prima)

S06E19

Krotitelé roboduchů

24.9. 13:04, Prima COOL, 29 minut

Krotitelé roboduchů

Fry si musí při nehodě během Dne průvodů vybrat – buď zachrání člověka, nebo robota. Když později vysvětluje, že lidský život má větší cenu nežli robotí, Bender demonstrativně odejde spáchat sebevraždu...(TV Prima)

S06E20

Neutopie

23.9. 11:57, Prima COOL, 29 minut

Neutopie

Společnosti Planet Express hrozí bankrot. Záchranný plán s kalendářem hambatých fotek zaměstnankyň nevyjde, nezbude tedy než udělat z přepravní firmy komerční aerolinku. A co se asi tak stane, když šovinistický profesor posadí za knipl Nemehlo a Hašišáka(TV Prima)

S06E21

Malý kabelový kabaret

26.9. 12:25, Prima COOL, 29 minut

Malý kabelový kabaret

Leela svým vyprávěním v sirotčináriu zaujme televizního producenta. Záhy se z jejího seriálu stane hit a z Leely hrdinka sirotků. Jenže jí to poněkud stoupne do hlavy...(TV Prima)

S06E22

Jedno vejce do skla

27.9. 12:56, Prima COOL, 29 minut

Jedno vejce do skla

Po špatné zkušenosti z vesmírného rychlého občerstvení donutí Leela posádku Planet Expressu, aby se stravovala zdravě. Dieta zahrnuje i vejce. Fry se rozhodne, že jedno před hladovými kolegy uchrání. Chce z něj nechat vylíhnout to, co se z něj vylíhnout má...(TV Prima)

Podobné tituly

Simpsonovi
NCIS: Los Angeles
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2010
USA Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Kultovní televizní seriál (od tvůrců neméně legendárních Simpsonových). Co se stane, když se do budoucnosti dostane člověk, jehož první, druhé a třetí jméno je Zkrachovalec, Nicka a Smolař? Na to vám odpoví seriál Futurama o jednom takovém týpkovi Philipu J. Fryovi, který se omylem nechá zmrazit na tisíc let a po probuzení začne pracovat pro svého vynalézavého potomka v transportní společnosti s tlupou prapodivných existencí jako posádkou dopravní lodi.

Tvůrci

Frank Marino

Hrají

John DiMaggio, Tress MacNeille, Frank Welker, Maurice LaMarche, Katey Sagal, Phil LaMarr, Billy West, Lauren Tom, David Herman