Hvězdná brána

Hvězdná brána

S01E18 - Montér

18.9. 15:11
Prima COOL
58 minut
1998
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Počas misie na planétu Altair tím SG-1 narazí na jej posledného preživšieho obyvateľa, Harlana. Ten bez vedomia členov SG-1 skopíruje ich myseľ a prenesie ju do umelých tiel na nerozoznanie podobných originálom. Navzdory Harlanovmu odporu sa tím SG-1 vracia späť na Zem, kde zisťuje krutú pravdu. Harlan z nich urobil akýchsi androidov, neschopných žiť na Zemi, pretože potrebujú zdroj energie, ktorý ovláda Harlan na planéte Altair. Musia sa vrátiť späť na Altair a žiadajú Harlana, aby im vrátil telá. Netušia, že ich vedomie bolo len skopírované a "originály" členov SG-1 existujú na inom mieste.(TV JOJ)

Více informací
Dostupné za 5 dnů
S04E17

Absolutní moc

9.12. 13:35, Cartoon Network CZ, 30 minut

Absolutní moc

SG-1 se dostala na Abydos. Tam se setkali s Kasufem. Kasuf tvrdí, že našel něco úžasného, co stojí za Danielovu pozornost. Dojdou do pouště, kde na Daniela začne někdo mluvit. Daniel odpoví a na místě se objeví malý chlapec – Shifu (Harsesis). SG-1 ho bere s sebou zpět na SGC. Shifu má vědomosti o Goa'uldech, které by jim mohli pomoci k jejich poražení. Shifu se dotkne Danielova čela a Daniel spadne. Po probuzení se začne chovat úplně jinak. Tvrdí, že by o jeho vědomostech neměli vědět Tok'rové ani Rusové. Se svými vědomostmi je toho schopen udělat hodně. Teď už je jen na něm, jak jeho nové schopnosti využije.(Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
1998
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Jim Kaufman

Hrají

Richard Dean Anderson, Jay Brazeau, Christopher Judge, Teryl Rothery, Amanda Tapping, Michael Shanks, Don S. Davis, Dan Shea