Futurama

Futurama

S05E07 - Milion a jedno chapadlo 3/4

12.9. 12:21
Prima COOL
28 minut
2008
Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Fry se zamiluje do gigantické obludy s chapadly, se kterou se potká ve vesmíru za trhlinou. Jenže pravda o tomto stvoření může být velmi šokující...(TV Prima)

Více informací
S06E18

Léčba Zoidbergem

28.9. 12:23, Prima COOL, 28 minut

Léčba Zoidbergem

Posádka Planet Expressu má už dost Zoidbergovy neschopnosti. Požadují, aby ho profesor vyhodil. Ten však odmítá, protože spolu mají dávnou tajnou dohodu...(TV Prima)

S06E24

Bojovníci s rýmou

28.9. 12:52, Prima COOL, 29 minut

Bojovníci s rýmou

Fry se při rybaření na ledu nachladí a nakazí rýmou i zbytek posádky. Jenže v budoucnosti už tato nemoc neexistuje a nikdo vůči ní není ani trochu odolný...(TV Prima)

S06E25

Rychlé čipy

29.9. 12:22, Prima COOL, 29 minut

Rychlé čipy

Profesorův klon Cubert přetaktuje Bendera, aby mu zvýšil výkon v počítačových online hrách. Průmyslová magnátka Máma v tom ale vidí hrozbu...(TV Prima)

S06E26

Reinkarnace

29.9. 12:51, Prima COOL, 29 minut

Reinkarnace

Tvůrci si tentokrát pohráli s animačním stylem. První část příběhu o diamantové kometě vypráví ve stylu starých černobílých grotesek, druhá připomene osmibitové hry a ve třetí zjistíme, jak by Futurama vypadala jako japonské anime...(TV Prima)

Podobné tituly

Simpsonovi
NCIS: Los Angeles
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2008
Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Kultovní televizní seriál (od tvůrců neméně legendárních Simpsonových). Co se stane, když se do budoucnosti dostane člověk, jehož první, druhé a třetí jméno je Zkrachovalec, Nicka a Smolař? Na to vám odpoví seriál Futurama o jednom takovém týpkovi Philipu J. Fryovi, který se omylem nechá zmrazit na tisíc let a po probuzení začne pracovat pro svého vynalézavého potomka v transportní společnosti s tlupou prapodivných existencí jako posádkou dopravní lodi.

Tvůrci

Eric Kaplan, Peter Avanzino

Hrají

John DiMaggio, Dan Castellaneta, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Stephen Hawking, Katey Sagal, Phil LaMarr, Billy West, Lauren Tom, David Herman, Brittany Murphy, David Cross