Futurama

Futurama

S05E07 - Milion a jedno chapadlo 3/4

12.9. 01:28
Prima COOL
29 minut
2008
Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Fry se zamiluje do gigantické obludy s chapadly, se kterou se potká ve vesmíru za trhlinou. Jenže pravda o tomto stvoření může být velmi šokující...(TV Prima)

Více informací
S06E01

Znovuzrození

17.9. 12:46, Prima COOL, 20 minut

Znovuzrození

Po nehodě při přistání z většiny posádky zbudou jen kostry. Díky kmenovým buňkám jim těla dorostou, ale Leela se ocitne v nezvratném kómatu. Fry to neunese, a tak si v obchodě u Robořka stavitele vyrobí novou...(TV Prima)

S06E02

Adam a Leela

17.9. 13:07, Prima COOL, 29 minut

Adam a Leela

K Zemi se blíží smrtící koule, která ničí planety, jejichž obyvatelstvo se prohřešilo pokleslým chováním. Profesor má za úkol kouli zničit, a tak sestrojí vesmírnou stíhačku. Pilotují ji Leela a Zapp Brannigan, ztroskotají však na jakési rajské planetě. Zatímco začínají prožívat příběh Adama a Evy, zbytek posádky se pokouší najít neposkvrněné místo, ze kterého by bylo možné útočníka z vesmíru přesvědčit, že má naše planeta ještě naději na nápravu...(TV Prima)

S06E03

Krutá aplikace

18.9. 12:22, Prima COOL, 29 minut

Krutá aplikace

Mámina společnost uvádí na trh nový model telefonu auPhone. Celá posádka si novinku koupí a Bender s Fryem se hned vsadí, kdo získá víc fanoušků prostřednictvím aplikace Twitcher. Poražený musí skočit salto do bazénu plného zvratků oboustranné mimozemské kozy...(TV Prima)

S06E04

Návrh Nekonečno

18.9. 12:51, Prima COOL, 29 minut

Návrh Nekonečno

Amy se dá dohromady s Benderem. Láska mezi roboty a lidmi je ale nezákonná. Když se poměr provalí, Amy odvlečou na ranč k rodičům a Bendera pošle robocírkev do nápravného tábora. Milenci se rozhodnou založit politické hnutí Návrh Nekonečno, které by jejich vztah zlegalizovalo...(TV Prima)

S06E05

Šifra mistra Blbonarda

19.9. 12:23, Prima COOL, 29 minut

Šifra mistra Blbonarda

Posádka Planet Expresu letí do Říma, aby odhalila šokující tajemství mistra Leonarda da Vinci. Po několika peripetiích objeví, že všechny jeho slavné vynálezy lze spojit. Vznikne z nich vesmírný koráb. Kam je donese?(TV Prima)

S06E06

Číslo pět nežije

19.9. 12:53, Prima COOL, 28 minut

Číslo pět nežije

Bender se dozvídá, že má z výroby závažnou skrytou vadu – chybí mu bezdrátová záložní jednotka. Je tedy smrtelný jako každý člověk. Nedokáže se s tímto zjištěním vyrovnat, a tak požádá Hermese, aby mu pomohl vypátrat tajemného inspektora 5, který ho klidně pustil do světa vadného...(TV Prima)

S06E07

Lepší později než pozdě

20.9. 12:25, Prima COOL, 29 minut

Lepší později než pozdě

Profesor, Fry a Bender chtějí vyzkoušet stroj času. Má to však háček. Stroj cestuje jenom kupředu a naši přátelé se profesorovou vinou ocitnou v roce 10 000. Nemohou se vrátit, a tak skáčou v čase dál a dál a doufají, že narazí na pokročilejší civilizaci, která bude mít k dispozici zpáteční stroj času...(TV Prima)

S06E08

Černý Diblík, bílý kocour

20.9. 12:55, Prima COOL, 30 minut

Černý Diblík, bílý kocour

Amy navrhne zařízení, které dokáže využívat zemskou rotační energii k výrobě proudu. Její nápad však ukradne zlá inteligentní kočka, která chce zachránit vlastní planetu. Přestala se otáčet a totéž teď hrozí Zemi...(TV Prima)

S06E09

Přírobověda

21.9. 12:25, Prima COOL, 29 minut

Přírobověda

Profesor je znechucen tlaky antievolucionistů a opouští Zemi. Dorazí na planetku bez života. Do znečištěného rybníčku vypustí nanoboty, aby mu vyčistili jediný zdroj vody. Tito malincí roboti se však brzy začnou vyvíjet, a dovolí tak posádce být svědky zcela nové evoluce...(TV Prima)

S06E10

Tělo mého přítele

21.9. 12:55, Prima COOL, 28 minut

Tělo mého přítele

Profesor a Amy postaví stroj na prohazování myslí. Chtějí si s jeho pomocí splnit sny z mládí. Zjistí však, že stroj nelze použít dvakrát na dvě stejné osoby. Aby se mohli vrátit do svých těl, musejí do prohazování myslí zapojit zbytek posádky. I ostatní tedy dostanou možnost pobýt v těle svého spolupracovníka. To by však nebyl Bender, aby tento čertovský vynález nestačil zneužít...(TV Prima)

Podobné tituly

Simpsonovi
NCIS: Los Angeles
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2008
Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Kultovní televizní seriál (od tvůrců neméně legendárních Simpsonových). Co se stane, když se do budoucnosti dostane člověk, jehož první, druhé a třetí jméno je Zkrachovalec, Nicka a Smolař? Na to vám odpoví seriál Futurama o jednom takovém týpkovi Philipu J. Fryovi, který se omylem nechá zmrazit na tisíc let a po probuzení začne pracovat pro svého vynalézavého potomka v transportní společnosti s tlupou prapodivných existencí jako posádkou dopravní lodi.

Tvůrci

Eric Kaplan, Peter Avanzino

Hrají

John DiMaggio, Dan Castellaneta, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Stephen Hawking, Katey Sagal, Phil LaMarr, Billy West, Lauren Tom, David Herman, Brittany Murphy, David Cross