Simpsonovi

Simpsonovi

S30E03 - Všechny cesty vedou do nebe

5.6. 02:50
Prima COOL
29 minut
2018
USA Animovaný / Komedie

Bohu je v poměrně pustém nebi smutno, a tak přemýšlí, jaké další typy lidí by měly nárok se tam dostat...(TV Prima)

Více informací
S13E17

Na pranýři

18.9. 13:21, Prima COOL, 29 minut

Na pranýři

V tomto díle se Homer Simpson pořádně zapotí – stane se totiž nedobrovolným protagonistou springfieldského Kotle. Nakonec je ale pěkně horko všem: před mimozemšťany Kangem a Kodosem je třeba obhájit právo celého lidstva na existenci... Nelehký úkol, je-li pro cizí civilizaci prototypem člověka právě Homer.(Česká televize)

S13E18

Jsem cholerik, ale léčím se

18.9. 13:50, Prima COOL, 30 minut

Jsem cholerik, ale léčím se

Který kluk by nechtěl, aby jeho táta byl hrdinou? A Bart toho dosáhne doslova vlastníma rukama: udělá z otce Homera hlavní postavu webového komiksu. Obrovská popularita „Táty Pruďase" ale Homera z dost pochopitelných důvodů nenadchne. Nicméně jde do sebe a snaží se záchvaty vzteku potlačovat – a Bartovi chybí inspirace.(Česká televize)

S13E19

Záletník Apu

18.9. 14:20, Prima COOL, 29 minut

Záletník Apu

Apu se kapku zapomněl, jeho žena mu vyčítá nevěru – a dobří přátelé Homer a Marge je chtějí dát zase dohromady. Ale nebude to snadné, Apu nejdřív musí splnit řadu úkolů...(Česká televize)

S13E20

Malá vysokoškolačka

18.9. 14:50, Prima COOL, 21 minut

Malá vysokoškolačka

Líza konečně najde kamarádky na své intelektuální úrovni – jenže Carrie a Tina jsou vysokoškolačky, a tak Líza předstírá, že je mnohem starší. Bart má také problém s izolovaností – jenomže nedobrovolnou. Byl nakažen virem Panda a je dočasně nucen pobývat v plastové bublině. Nebyl by to ovšem Bart, kdyby tento handicap nedokázal bohatě využít.(Česká televize)

S13E21

Křeslo pro Homera

19.9. 13:22, Prima COOL, 29 minut

Křeslo pro Homera

Homer má pro Marge překvapení k výročí svatby: zahradní jezírko. Jezírko skrývá překvapení: ohrožený druh housenky zvané řvousenka. Děj epizody se dál překvapivě vyvíjí a nakonec přivádí manžele Simpsonovy do vězení. Jsou obžalováni ze zločinu nejtěžšího...(Česká televize)

S13E22

S Homerem přijde zákon

19.9. 13:51, Prima COOL, 29 minut

S Homerem přijde zákon

Homer Simpson konečně našel práci, která ho uspokojuje a která plně využívá jeho potenciálu! Spolu s věrnými druhy Lennym a Carlem založí bezpečnostní agenturu „Springštít". Homer chytře pátrá, nekompromisně zasahuje a vůbec je konečně chloubou rodiny. Při střetu s mafií však rozhodující výstřely nevyjdou ze zbraně Homera Simpsona, nýbrž...(Česká televize)

Podobné tituly

Futurama
NCIS: Los Angeles
Spongebob v kalhotách
Hvězdná brána

O pořadu

česky česky
2018
USA Animovaný / Komedie

Natvrdlý lenoch Homer, pedantská puťka Marge, drzounský Bart, přechytralá Líza a roztomilá Maggie – to jsou členové rodiny nejslavnějšího a nejpopulárnějšího animovaného seriálu Simpsonovi.Už dvacet let se jich miliony fanoušků na celém světě nemohou nabažit a v pravidelných intervalech nakukují do zákulisí legendárního Springfieldu, aby byli svědky neuvěřitelných dobrodružství bláznivé, ale přesto vlastně normální americké rodinky. Simpsonovi si získali své obecenstvo především neotřelým a trochu drsným humorem, s nímž vykreslují typickou americkou rodinu z městečka Springfield. Ta se skládá z pěti naprosto odlišných lidí, pro které je občas pořádně těžké se sebou vyjít. Nemluvě o ostatních obyvatelích města, v němž to opravdu neustále žije – je tu vlastní upadlá kultura, zkorumpovaná politika, drsná mafie a lenivá policie, ale také prostí občané, kteří se každý týden chodí kát do místního kostela. V neposlední řadě si mohou diváci všimnout jednoho všudypřítomného detailu – Simpsonovi totiž téměř v každé scénce něco nebo někoho parodují – ať už jde o svět filmový, hudební, politický, ale i náboženský. Tvůrci seriálu se zkrátka s velkou odvahou pouštějí do neustálých provokací osob a institucí z reálného života.(TV Prima)

Tvůrci

Rob Oliver, Mike B. Anderson

Hrají

Tracy Morgan, Jon Lovitz, Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Kevin Michael Richardson, H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Pamela Hayden, Eugene Mirman, Chris Edgerly, Kristen Schaal