Spartakus

Spartakus

S03E03 - Slovo muže

29.5. 22:06
Prima COOL
72 minut
2013
USA Akční / Dobrodružný / Drama / Historický

Spartakus vyjednává s piráty, aby zajistili dostatek zásob a potravin pro svoje lidi. Crassův syn Tiberius učiní osudové rozhodnutí. (Netflix)

Více informací

Podobné tituly

Hvězdná brána
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2013
USA Akční / Dobrodružný / Drama / Historický

Vzápětí po krvavém útěku z Batiatova domu, který uzavřel Spartacus: Blood and Sand, gladiátorské povstání pokračuje a začíná vlévat strach do srdce římské republiky ve Spartacus: Vengeance.

Gaius Claudius Glaber a jeho římští vojáci jsou posláni do Capuy, aby zničili rostoucí skupinu osvobozených otroků vedenou Spartakem před tím, než mohou způsobit další škody. Spartakovi je poskytnuta možnost uspokojit svou osobní potřebu pomstít se muži, který odsoudil jeho ženu k otroctví a nakonec smrti nebo učinit větší oběti nezbytné pro udržení jeho slibné armády před rozpadem. Obsahující všechny krví nasáklé akce, exotické sexuality a podlosti a hrdinství, které činí seriál odlišným, pokračuje příběh Spartaka v epickém stylu.

Spartacus: War of the Damned
Gaius Claudius Glaber je mrtvý. Od jeho porážky uplynulo mnoho měsíců a armáda rebelů, vedená Spartakem a jeho generály Crixem, Gannikem a Agronem, nadále hromadí vítězství nad Římem. S tisíci osvobozenými otroky se počty rebelů zvětšují a staly se silou, která začala napadat i mocné armády Říma.
Spartakus je více než kdy jindy odhodlaný porazit celou římskou republiku. Po smrti Ashura bojují Naevia a Crixus znovu nalezenou silou a odhodláním jako jeden. A Gannicus, snažící se vždy si užívat život naplno, sdílí svou postel s krásnou a nebezpečnou Saxou.
Společně se rebelové zapojují do jedné krvavé bitvy za druhou a připravují se na nevyhnutelné: totální válku s Římem.
Římský senát se s prosbou o pomoc obrací na svého nejbohatšího občana, Marca Crassa. Silný, strategický politik, který respektuje soupeře a odmítá dělat stejné chyby jako Glaber a jeho předchůdci. S mladým a urputně soutěživým Juliem Caesarem jako spojencem se Crassus rozhodl rozdrtit Spartaka a jeho vzpouru.

Epický závěr legendární cesty, Spartacus: War of the Damned rozpoutá bitvu, jakou jste ještě neviděli.(Alert)

Tvůrci

John Fawcett

Hrají

Anthony Ray Parker, Anna Hutchison, Manu Bennett, Ellen Hollman, Daniel Feuerriegel, Liam McIntyre, Cynthia Addai-Robinson, Vince Colosimo, Todd Lasance, Dustin Clare, Barry Duffield, Cohen Holloway, Simon Merrells, Gwendoline Taylor, Aaron Jakubenko, Christian Antidormi, Pana Hema Taylor, Jenna Lind, Ditch Davey, Heath Jones