The Simpsons

The Simpsons

S16E15 - Future-Drama

24.3. 01:13
Prima COOL
29 minutes
2005
Cartoon / Comedy

Liza a Bart navštíví astrologa. Ten se nabídne, že jim díky novým výkonným počítačům může ukázat budoucnost. A ti se nestačí divit, co je čeká...(Česká televize)

More information
S28E15

The Cad and the Hat

4.6. 13:43, Prima COOL, 29 minutes

The Cad and the Hat

Líza to nemá s Bartem jednoduché. Brácha ji pořád štve. Poslední kapkou je, když jí sebere a vyhodí klobouk proti slunci, který na ní každý obdivoval. V noci začne Barta navštěvovat nechutná příšerka pokrytá slizem a připomíná mu, co všechno provedl. Bart se z toho snaží vykroutit a popírá vinu. A monstrum je čím dál nechutnější. Nakonec už to Bart nemůže vydržet a rozhodne se raději přiznat. Jenže je to ještě horší, protože Líza mu tentokrát nechce odpustit. Bart má jedinou šanci... Ve Springfieldu se mezitím zrodí nečekaný šampión. Když mu Marge zakáže očumovat volejbalistky, Homer začne hrát šachy. A kupodivu mu to jde!(TV Prima)

S28E16

Kamp Krustier

4.6. 14:12, Prima COOL, 28 minutes

Kamp Krustier

Prázdninový pobyt na táboře Šáši Krustyho není ani zdaleka idylický. Bart a pár dalších velkých kluků vytrvale šikanují všechny ostatní děti, a tak se domů vrací autobus plný vyklepaných trosek. Bart a Líza navštíví terapeuta, který varuje rodiče, aby na ně dávali pozor. Bart předstírá, že má trauma, ale ošklivě se mu to vymstí. Zdá se mu noční můra o tom, jak společně s Lízou prchali na kánoi po divoké řece. Homer se mezitím naštve, že kvůli tomu všemu povyku si nemůže užívat s Marge. Proto vyrazí do práce dřív a zjistí, co se děje v elektrárně, když tam ještě nikdo není. Díky tomu se z něj stává tak produktivní zaměstnanec, že dokonce dostává přidáno.(TV Prima)

S28E17

22 for 30

4.6. 14:41, Prima COOL, 29 minutes

22 for 30

Kvůli dalšímu ze svých vtípků si Bart vyslouží nepředstavitelně dlouhý trest po škole. Z nudy se trefuje do koše na odpadky a postupně piluje své schopnosti. Následně se projeví jako basketbalová hvězda. Jeho kariéra jde strmě nahoru a rychle mu to taky stoupá do hlavy. Hádky s trenérem, kterým se stal jeho otec Homer, jsou na denním pořádku. Na Barta zabírá snad už jen škrcení. Zvlášť poté, co se nebezpečně zaplete s mafiánem Tlustým Tonym. Ale díky Líze a jejím investigativním schopnostem vychází najevo, že mafie už má Barta dost, tajně kuje pikle a chce ho odstranit navždy.(TV Prima)

S28E18

A Father's Watch

4.6. 15:11, Prima COOL, 20 minutes

A Father's Watch

Jak to dopadne, když Bart dostane od dědy rodinný poklad, na který si brousil zuby Homer...?(TV Prima)

S28E19

Caper Chase

5.6. 13:28, Prima COOL, 29 minutes

Caper Chase

Když vidí, jak to jde se vzděláním s kopce, pan Burns se rozhodne, že založí vlastní univerzitu...(TV Prima)

S28E20

Looking for Mr. Goodbart

5.6. 13:57, Prima COOL, 28 minutes

Looking for Mr. Goodbart

Zatímco celý Springfield loví pokémony, Bart se chytí příležitosti a začne podnikat v oboru „profesionální vnouček"...(TV Prima)

S28E21

Moho House

5.6. 14:26, Prima COOL, 29 minutes

Moho House

Jak daleko bude schopný zajít pan Burns a jeho starý britský přítel, když se vsadí o lásku Homera a Marge...?(TV Prima)

S28E22

Dogtown

5.6. 14:55, Prima COOL, 20 minutes

Dogtown

Jak to může dopadnout, když se ze Springfieldu stane ráj hafíků, kterému velí Milhousova čivava...?(TV Prima)

Similar shows

NCIS: LA
H.I.M.Y.M

About show

Czech Czech
2005
Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Matt Selman, Daniel Chun, Mike B. Anderson, Mike B. Anderson

Cast

John DiMaggio, Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Marcia Wallace, Russi Taylor, Amy Poehler, Pamela Hayden