The Simpsons

The Simpsons

S14E12 - I'm Spelling as Fast as I Can

19.3. 13:24
Prima COOL
28 minutes
2003
United States Cartoon / Comedy

„Šprtka" Líza má šanci stát se hrdinkou rodného Springfieldu kupodivu právě díky své chytrosti: postupuje totiž až do celostátního kola soutěže v hláskování. Jenže tam na vlastní kůži zažije konflikt čistého idealismu s mediální pragmatičností...(Česká televize)

More information
S14E20

Brake My Wife, Please

21.3. 13:29, Prima COOL, 28 minutes

Brake My Wife, Please

Homer přijde o řidičský průkaz. Zatímco on objevuje půvab a výhody chůze, na Marge doléhá zvýšené množství povinností. Nevyhnutelnou krizi řeší Simpsonovi návštěvou manželské poradny.(Česká televize)

S14E21

The Bart of War

21.3. 13:57, Prima COOL, 29 minutes

The Bart of War

Po dalším z Bartových a Milhousových kousků se Marge rozhodne oba kluky na čas oddělit a naplnit synův volný čas ušlechtilejší činností. A tak se sama stane náčelníkem Malých Indiánů. Jenže Springfield není zas tak velké území, aby se na něm její oddíl nestřetl s dalším – s Dětskou kavalerií, ve které svůj volný čas plodně naplňuje pro změnu Milhouse.(Česká televize)

S14E22

Moe Baby Blues

21.3. 14:27, Prima COOL, 29 minutes

Moe Baby Blues

V závěrečné epizodě čtrnácté řady seriálu dojde k poněkud překvapivému, o to však silnějšímu sblížení dvou postav: malé Maggie Simpsonové – a barmana Vočka.(Česká televize)

Similar shows

Brickleberry
Robošváb
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2003
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Nancy Kruse

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Russi Taylor, George Plimpton, Pamela Hayden