NCIS: LA

NCIS: LA

S06E06 - SEAL Hunter

19.3. 17:14
Prima COOL
64 minutes
2014
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Agenta NCIS Hannu zatknou agenti FBI pro podezření z vraždy účetní Leyly Waldenové. Hanna tvrdí, že je nevinný a že Leylu ani neznal. Jeho kolegové z týmu mu věří a rozjedou vlastní pátrání po vrahovi. Mezitím však Granger s Cullenem zjišťují, že na místě činu se skutečně našla Hannova DNA, a bezpečnostní kamery z místa činu navíc ukazují, že v okolí domu se pohyboval muž podobný Hannovi. Deeks a Kensi zjistí, že s Leylou byl v poslední době v kontaktu Ray Turner, bývalý člen NAVI Seal, který pátral po podvodnících, kteří se za Sealy vydávají. Turner nejprve odmítá s vyšetřovateli NCIS spolupracovat. Poté, co vybuchne jeho loď, prozradí, že byl na stopě jistému Jeremymu Northovi...(TV Prima)

More information
Available in 6 days
S11E01

Let Fate Decide

14.6. 22:05, Prima COOL, 55 minutes

Let Fate Decide

Similar shows

CSI: Crime Scene Investigation
N.C.I.S.
The Simpsons

About show

Czech Czech
2014
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

The exploits of the Los Angeles–based Office of Special Projects (OSP), an elite division of the Naval Criminal Investigative Service that specializes in undercover assignments.

Creators

Chris O'Donnell

Cast

Chris O'Donnell, LL Cool J, Meredith Monroe, James Black, Casey Sander, Daniela Ruah, Barrett Foa, Linda Hunt, Renée Felice Smith, Eric Christian Olsen, Cathy Ladman, Miguel Ferrer, Brandon Keener, Anderson Silva, Erin Cahill, Jorge-Luis Pallo