The Simpsons

The Simpsons

S14E14 - Mr. Spritz Goes to Washington

19.3. 14:20
Prima COOL
28 minutes
2003
United States Cartoon / Comedy

Když springfieldská letecká společnost změní letové trasy, život rodiny Simpsonových se mění v peklo. Dům se nedaří prodat, společnost jejich stížnosti ignoruje – a tak se rozhodnou obrátit přímo na Kongres. Jako nejvhodnější kandidát za Springfield se jeví – šáša Krusty. Správně vedená volební kampaň splní svůj účel, ale prosadit zákon o změně letových tras není tak jednoduchá a přímočará záležitost...(Česká televize)

More information
Record
Record series
S14E01

Treehouse of Horror XIII

16.3. 14:06, Prima COOL, 28 minutes

Treehouse of Horror XIII

V této epizodě čelí oblíbená rodinka spolu s ostatními občany Springfieldu ohrožení v podobě mnohačetných klonů otce Homera, bojuje proti ozbrojeným zombiem a nakonec najde klid na ostrově doktora Dlahy...(Česká televize)

S14E02

How I Spent My Strummer Vacation

16.3. 14:35, Prima COOL, 28 minutes

How I Spent My Strummer Vacation

Dnes potěší seriál Simpsonovi především příznivce rocku a zejména skupiny Rolling Stones. V druhé epizodě nové řady totiž tato kapela pořádá pro své příznivce letní tábory, mezi nimiž se ocitne i blažený Homer Simpson. Jak je v originální verzi seriálu zvykem, kresleným muzikantům skutečně propůjčili své hlasy živé rockové legendy... Diváci české verze je uslyší alespoň v závěru epizody.(Česká televize)

S14E03

Bart vs. Lisa vs. 3rd Grade

16.3. 15:03, Prima COOL, 20 minutes

Bart vs. Lisa vs. 3rd Grade

Na základě výsledků ročníkových testů je Líza přeřazena do vyšší, třetí třídy – kam se současně díky propastně nízkým hodnotám svých testů naopak propadá Bart. Z takové situace samozřejmě není ani jeden z nich nadšený. Když ještě na třídním výletu do Washingtonu musejí vytvořit dvojici, sourozenecká averze narůstá...(Česká televize)

S14E04

Large Marge

17.3. 13:40, Prima COOL, 28 minutes

Large Marge

Marge se domnívá, že už není pro Homera tak přitažlivá jako dřív, a hledá pomoc na klinice plastické chirurgie. Jenže dojde k omylu: místo aby jí ubrali nechtěné tukové polštářky, přidají Marge jinde... A život s dokonalými tvary není ani zdaleka tak růžový, jak si řada žen a dívek myslí.(Česká televize)

S14E05

Helter Shelter

17.3. 14:08, Prima COOL, 27 minutes

Helter Shelter

Simpsonovi se ocitnou na ulici. Jejich dům nebude po celkové deratizaci delší dobu k obývání, nemají kam se vrtnout – a tak se nakonec rozhodnou pro účast v televizní reality show. Získají tak potřebnou střechu nad hlavou, ale střechu z roku 1895 – a v tom je právě vtip celé show: tomuto historickému období musí odpovídat i jejich chování, oblékání, řeč...(Česká televize)

S14E06

The Great Louse Detective

17.3. 14:36, Prima COOL, 28 minutes

The Great Louse Detective

Simpsonovi čeká další zážitek – pobyt v lázních. Relaxaci a úžasné procedury však rázem utne událost, kterou nelze brát jinak než jako útok na život samotného Homera Simpsona...(Česká televize)

S14E07

Special Edna

17.3. 15:04, Prima COOL, 20 minutes

Special Edna

Neuvěřitelné! Třídní číslo a postrach pedagogů Bart Simpson a učitelka Edna Krabappelová se skamarádí! Bart dokonce svou třídní navrhne jako kandidátku na cenu „Učitel roku".(Česká televize)

S14E08

The Dad Who Knew Too Little

18.3. 13:25, Prima COOL, 27 minutes

The Dad Who Knew Too Little

Líza bude mít narozeniny, a nic si nepřeje tolik jako hit současných reklam – turbodeníček. Dárečky, které obstará Homer, však spíš odpovídají jeho chuti a zálibám. Aby si zklamanou Lízu opět získal, rozhodne se Homer svou dceru lépe poznat...(Česká televize)

S14E09

The Strong Arms of the Ma

18.3. 13:53, Prima COOL, 27 minutes

The Strong Arms of the Ma

Simpsonovi čelí krizi: pilíř rodiny, maminku Marge přepadne na ulici zloděj, a důsledky tohoto šoku na čas ovlivní Marge samotnou i chod celé domácnosti.(Česká televize)

S14E10

Pray Anything

18.3. 14:20, Prima COOL, 26 minutes

Pray Anything

Homer Simpson závidí sousedu Flandersovi: všechno mu vychází, i ten trávník má zelenější... Jestli ono to není těmi Nedovými modlitbičkami? A tak to Homer zkusí také.(Česká televize)

Similar shows

Brickleberry
Robošváb
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2003
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Lance Kramer

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Pamela Hayden, Joe Mantegna