The Simpsons

The Simpsons

S15E18 - Catch 'Em If You Can

19.3. 18:18
Prima COOL
30 minutes
2004
United States Cartoon / Comedy

Marge a Homer Simpsonovi své děti milují – ale někdy jich mají prostě dost. Kdo by se jim proto divil, když cestou na otravné rodinné oslavy narozenin strýce Tyrona v Ohiu změní lehce směr a odletí spolu do Miami. Jaká to slast být spolu zas jen sami dva, starat se jenom o sebe, dělat si, co chtějí... Ovšem, všeho do času.(Česká televize)

More information
Record
Record series
S15E01

Treehouse of Horror XIV

21.3. 14:56, Prima COOL, 20 minutes

Treehouse of Horror XIV

Opět třídílný halloweenovský speciál seriálu. Nejdříve Homer zabije Smrt a musí převzít její úlohu, což zpočátku vypadá na dobrou zábavu. V druhé části dostane prostor bláznivý profesor Frink, a nakonec si Bart s Milhousem užívají skvělého objevu: stopek, které dovedou zastavit čas.(Česká televize)

S15E02

My Mother the Carjacker

22.3. 13:29, Prima COOL, 29 minutes

My Mother the Carjacker

Ve Springfieldu se z čista jasna objeví Mona Simpsonová, Homerova ztracená matka. Bývalá revoltující hippie se skrývala před ředitelem Burnsem, který ji v 60. letech obvinil ze sabotáže. Přestože ji tentokrát soud osvobodí, Burns se ji snaží dál dostat za mříže. Ale nezměnila se ani Mona, a tak je souboj vyrovnaný. Pro zajímavost – v originále namluvila Monu slavná Glenn Closeová.(Česká televize)

S15E03

The President Wore Pearls

22.3. 13:58, Prima COOL, 29 minutes

The President Wore Pearls

Springfieldskou základní otřese skandál a sundá Martina z místa předsedy školní rady. Další volby vyhraje Líza. Moc a popularita však s sebou nesou i jistou zaslepenost, a tak Líza hned neprokoukne intriky ředitele Skinnera, díky nimž se z ní vlastně v očích dětí stává zrádce... Celá epizoda je odrazem muzikálu Evita, a v podání springfieldských talentů uslyšíme varianty známých árií.(Česká televize)

S15E04

The Regina Monologues

22.3. 14:27, Prima COOL, 29 minutes

The Regina Monologues

Simpsonovi úspěšně podnikají a dopřejí si výlet: letí do Velké Británie! Děda Simpson chce najít dívku, s kterou se na konci války krátce setkal, ostatní poznávají památky – dokud Homer nenabourá do kočáru Jejího Veličenstva...(Česká televize)

S15E05

The Fat and the Furriest

22.3. 14:57, Prima COOL, 19 minutes

The Fat and the Furriest

Epizoda o tom, co všechno může způsobit dárek ke Dni matek v kombinaci s Homerovou nezřízenou mlsností, o medvědovi a o vztazích mezi zvířaty vůbec...(Česká televize)

S15E06

Today, I Am a Clown

23.3. 13:31, Prima COOL, 28 minutes

Today, I Am a Clown

Spasitel je opět otcem. Štěňat je ovšem tolik, že je Simpsonovi musejí rozdávat. A při té příležitosti odhalí Bart s Lízou tajné trápení klauna Krustyho... V epizodě se objeví hned dvě legendy: zápasník Mr. T a kapela Beach Boys.(Česká televize)

S15E07

'Tis the Fifteenth Season

23.3. 14:00, Prima COOL, 28 minutes

'Tis the Fifteenth Season

Na Simpsonovi se jednou usmálo štěstí, a díky sběratelské kartičce, na které je slavný baseballový hráč Joe DiMaggio, mohou vyrazit na předvánoční nákupy do nejdražšího obchodního centra ve Springfieldu. Nebyl by to ovšem Homer, kdyby v podstatě celý svůj podíl neutratil za obzvláště „praktický" dárek...(Česká televize)

S15E08

Marge vs. Singles, Seniors, Childless Couples and Teens, and Gays

23.3. 14:28, Prima COOL, 29 minutes

Marge vs. Singles, Seniors, Childless Couples and Teens, and Gays

Marge Simpsonová se opět vydává do boje! Nejdřív se stovkami dalších rodičů naletí showbyznysu ztělesněnému dětským pěveckým idolem Roofim. A později musí děti bránit proti hnutí, které ve Springfieldu vznikne.(Česká televize)

S15E09

I, (Annoyed Grunt)-Bot

23.3. 14:57, Prima COOL, 20 minutes

I, (Annoyed Grunt)-Bot

Epizoda pro silné nervy: Líza čelí ztrátě několika dalších koček, Sněhových koulí II, III ... S Bartem se zúčastníme tvrdých chlapských bojů – střetnutí doma vyráběných robotů.(Česká televize)

S15E10

Diatribe of a Mad Housewife

24.3. 13:29, Prima COOL, 28 minutes

Diatribe of a Mad Housewife

V domácnosti Simpsonových dochází k velkým změnám: Homera vyhodí z jaderné elektrárny a najde si novou práci. Jako řidič ambulance může využívat noční směny, aby tak umožnil Marge realizovat její momentální zájem číslo jedna: napsat román. Ovšem ne každý dobrý skutek se nám v dobrém vrátí.(Česká televize)

Similar shows

Brickleberry
Robošváb
NCIS: LA

About show

Czech Czech
2004
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Matthew Nastuk

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Tress MacNeille, Pamela Hayden