Spartacus

Spartacus

S01E01 - The Red Serpent

18.3. 02:54
Prima COOL
61 minutes
2010
United States Action / Adventure / Drama / Historic

V úvodní epizodě se ocitáme v gladiátorské aréně, kde neznámý thrácký vězeň sleduje, jak je jeho druh roztrhán na kusy. Z vyprahlého písku v Capui se v myšlenkách vrací domů, do šťavnatě zelených lesů Thrákie, kde se před několika měsíci rozloučil se svou ženou Surou a připojil se k římské armádě v čele s legátem Glaberem. Když však po bitvě zjistí, že k jeho vesnici míří horda barbarů, uprchne, aby Suru zachránil. Jejich setkání však netrvá dlouho. Spartakus, který je považován za zběha, je zajat, Sura je uvržena do otroctví a její muž má zemřít v gladiátorské aréně. Při prvním boji však zvítězí a ocitne se ve škole gladiátorů, kterou vlastní Batiatus a jeho žena Lukrécie.(HBO Europe)

More information

Episodes

Season 3
S03E03

Men of Honor

1.6. 03:13, Prima COOL, 85 minutes

Men of Honor

Spartakus vyjednává s piráty, aby zajistili dostatek zásob a potravin pro svoje lidi. Crassův syn Tiberius učiní osudové rozhodnutí. (Netflix)

S03E04

Decimation

2.6. 03:10, Prima COOL, 80 minutes

Decimation

Mezi Spartakem a jeho muži vzroste napětí kvůli římskému špionovi, který se možná vmísil do jejich řad. Crassus obnoví polozapomenutý římský způsob trestu. (Netflix)

S03E05

Blood Brothers

3.6. 03:24, Prima COOL, 76 minutes

Blood Brothers

Spartakus uvede do pohybu plán, který má oslabit Crassovy jednotky a zaručit převahu. Kvůli zradě se ale plán ocitne v ohrožení. (Netflix)

S03E06

Spoils of War

5.6. 22:02, Prima COOL, 77 minutes

Spoils of War

Crassus podnikne prudký útok na město držené vzbouřenci. Gannicus zůstane uvězněný za nepřátelskou linií. (Netflix)

S03E07

Mors Indecepta

6.6. 22:12, Prima COOL, 74 minutes

Mors Indecepta

Rebelové se ocitnou v pasti na neprůchodném zasněženém hřebenu. Mezi Spartakem a Crixem dojde k roztržce ohledně únikového plánu. (Netflix)

Available in 1 hour
S03E08

Separate Paths

7.6. 22:12, Prima COOL, 75 minutes

Separate Paths

Spartakus a rebelové se ocitnou na rozcestí. Crassus vytrvale pronásleduje Spartaka a vyostří se konflikt mezi Tiberiem a Caesarem. (Netflix)

Available in 5 days
S03E09

The Dead and the Dying

12.6. 22:00, Prima COOL, 80 minutes

The Dead and the Dying

Crassus se dozví, že po slávě spojené s poražením Spartaka touží ještě někdo jiný z Římanů. Spartakus se snaží získat trumf, který by použil při vyjednávání s Římany. (Netflix)

Available in 6 days
S03E10

Victory

13.6. 22:20, Prima COOL, 75 minutes

Victory

V závěrečné velkolepé bitvě se Spartakus a jeho rebelové naposledy pokusí vydobýt svobodu proti převaze Římanů. (Netflix)

Similar shows

Stargate SG-1
Storage Wars
H.I.M.Y.M

About show

Czech Czech
2010
United States Action / Adventure / Drama / Historic

Vzápětí po krvavém útěku z Batiatova domu, který uzavřel Spartacus: Blood and Sand, gladiátorské povstání pokračuje a začíná vlévat strach do srdce římské republiky ve Spartacus: Vengeance.

Gaius Claudius Glaber a jeho římští vojáci jsou posláni do Capuy, aby zničili rostoucí skupinu osvobozených otroků vedenou Spartakem před tím, než mohou způsobit další škody. Spartakovi je poskytnuta možnost uspokojit svou osobní potřebu pomstít se muži, který odsoudil jeho ženu k otroctví a nakonec smrti nebo učinit větší oběti nezbytné pro udržení jeho slibné armády před rozpadem. Obsahující všechny krví nasáklé akce, exotické sexuality a podlosti a hrdinství, které činí seriál odlišným, pokračuje příběh Spartaka v epickém stylu.

Spartacus: War of the Damned
Gaius Claudius Glaber je mrtvý. Od jeho porážky uplynulo mnoho měsíců a armáda rebelů, vedená Spartakem a jeho generály Crixem, Gannikem a Agronem, nadále hromadí vítězství nad Římem. S tisíci osvobozenými otroky se počty rebelů zvětšují a staly se silou, která začala napadat i mocné armády Říma.
Spartakus je více než kdy jindy odhodlaný porazit celou římskou republiku. Po smrti Ashura bojují Naevia a Crixus znovu nalezenou silou a odhodláním jako jeden. A Gannicus, snažící se vždy si užívat život naplno, sdílí svou postel s krásnou a nebezpečnou Saxou.
Společně se rebelové zapojují do jedné krvavé bitvy za druhou a připravují se na nevyhnutelné: totální válku s Římem.
Římský senát se s prosbou o pomoc obrací na svého nejbohatšího občana, Marca Crassa. Silný, strategický politik, který respektuje soupeře a odmítá dělat stejné chyby jako Glaber a jeho předchůdci. S mladým a urputně soutěživým Juliem Caesarem jako spojencem se Crassus rozhodl rozdrtit Spartaka a jeho vzpouru.

Epický závěr legendární cesty, Spartacus: War of the Damned rozpoutá bitvu, jakou jste ještě neviděli.(Alert)

Creators

Rick Jacobson

Cast

Lucy Lawless, Craig Parker, Antonio Te Maioha, Campbell Cooley, Manu Bennett, John Hannah, Erin Cummings, Andy Whitfield, Viva Bianca, John Way, Kyle Rowling, Kevin J. Wilson