The Simpsons

The Simpsons

S05E13 - Homer and Apu

25.1. 14:50
Prima COOL
20 minutes
1994
United States Cartoon / Comedy

Homer pomůže odhalit Apuovy nekalé praktiky v obchodě. Apu přijde o práci a obchodní řetězec najme na základě konkurzu nového prodavače, konkrétně herce Jamese Woodse, pro kterého to je příprava na novou roli. Apu se snaží odčinit své prohřešky, a dokonce se vypraví do Indie, aby si vyprosil návrat k milované práci. Má to však háček: na jeho cestě ho provází Homer Simpson...(Česká televize)

More information
S06E04

Itchy & Scratchy Land

29.1. 13:20, Prima COOL, 30 minutes

Itchy & Scratchy Land

Také milované postavy Barta a Lízy z animovaných grotesek, kruťáci Itchy a Scratchy, mají už svůj zábavní park. Navštívit jej je pro Simpsonovic děti otázkou cti – ne-li života...(Česká televize)

S06E05

Sideshow Bob Roberts

29.1. 13:50, Prima COOL, 30 minutes

Sideshow Bob Roberts

Levák Bob rozjíždí z věznice ve Springfieldu volební kampaň na místo starosty města. Na nátlak veřejnosti je propuštěn z vězení. Svými sliby si získává většinu hlasů a ve funkci starosty vystřídá Quimbyho. Jen Bartovi a Líze je vítězství Leváka Boba podezřelé a začnou pátrat...(Česká televize)

S06E06

Treehouse of Horror V

29.1. 14:20, Prima COOL, 30 minutes

Treehouse of Horror V

Speciální čarodějnický díl. V první části tráví Simpsonovi víkend na Burnsově panství za ztížených podmínek (Homer nemá žádné pivo, nefunguje televize...). V druhé cestuje Homer časem pomocí vlastnoručně opravovaného toasteru, a ve třetí části se záhadně ztrácejí ve škole žáci – souvisí to nějak se školní jidelnou?(Česká televize)

S06E07

Bart's Girlfriend

29.1. 14:50, Prima COOL, 30 minutes

Bart's Girlfriend

Bart se zamiluje do andělského stvoření – do reverendovy dcery Jessicy, která se právě vrátila do Springfieldu z internátu. Jessica je ovšem dívka s ďáblem v těle a chlapci „slušňáci" ji nepřitahují. Pro Barta téměř ideální situace. Jenže na úklady nastražené nevinnou tvářičkou jaksi nestačí...(Česká televize)

S06E08

Lisa on Ice

30.1. 13:20, Prima COOL, 30 minutes

Lisa on Ice

Vzorné žákyni Líze hrozí, že propadne z tělocviku. Jaké je pak překvapení, když v ní Apu, trenér hokejového mužstva, náhodou objeví brankářský talent! Líza začne chytat. V dramatickém závěru epizody těsně před koncem nerozhodného utkání proti sobě stojí Líza v brance a protivníkův útočník připravený k trestnému střílení – Bart...(Česká televize)

S06E09

Homer Badman

30.1. 13:50, Prima COOL, 30 minutes

Homer Badman

Všichni Simpsonovi pomáhjí hlavě rodiny, Homerovi, čelit křivému obvinění jisté studentky: prý ji taťka Homer obtěžoval. Veřejné sdělovací prostředky se zdají být tím nejlepším způsobem, jak se pomluvám bránit... „Televize má vždycky pravdu."(Česká televize)

S06E10

Grandpa vs. Sexual Inadequacy

30.1. 14:20, Prima COOL, 30 minutes

Grandpa vs. Sexual Inadequacy

Manželské soužití Homera a Marge má povážlivé trhliny. Veškeré snahy o vylepšení situace jsou neúspěšné. Dokud děda Simpson podle osvědčeného receptu nevyrobí svůj vlastní přípravek, který „vrací zase sílu do poklopce". A neskončí to jen na tom: Homer s otcem začnou vyrábět posilující elixír ve velkém...(Česká televize)

S06E11

Fear of Flying

30.1. 14:50, Prima COOL, 20 minutes

Fear of Flying

Štamgasti baru U Vočka zakáží Homerovi vstup do lokálu, a tak si Homer hledá nové útočiště. Poslední místo, kde se uchytí, je bar Černá skříňka na letišti. Homer se však stává pohromou pro leteckou společnost. Aby se ho zbavila, nabídne mu volné letenky kamkoli. Má to ovšem háček: Marge má z létání strach.(Česká televize)

S06E12

Homer the Great

31.1. 13:20, Prima COOL, 30 minutes

Homer the Great

Když Homer Simpson zjistí, že všichni jeho přátelé a známí jsou členy tajného spolku Kameníků, hrozně touží také se stát řadovým členem. Kameníci se totiž scházejí za účelem pití piva, požívání jídla a vůbec mají spoustu užitečných výhod.(Česká televize)

S06E13

And Maggie Makes Three

31.1. 13:50, Prima COOL, 30 minutes

And Maggie Makes Three

Homer vzpomíná na dobu, kdy měl pouze dvě děti – Barta a Lízu. Dal výpověď v elektrárně a odešel za svou vysněnou prací: stal se správcem v kuželkárně a liboval si, jak je jeho život „tak pěkně uspořádaný". Ovšem další mimino na cestě bylo jako časovaná bomba, která měla roztříštit Homerův poklidný život v kuželkárně...(Česká televize)

Similar shows

Kung Fu Panda 02 Kung Fu Panda 2
Shrek the Third

About show

Czech Czech
1994
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Mark Kirkland

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, James Woods, Pamela Hayden