Stargate SG-1

Stargate SG-1

S05E19 - Menace

24.1. 10:30
Prima COOL
55 minutes
2002
United States / Canada Action / Adventure / Drama / Sci-Fi

SG-1 najde na opuštěné planetě dívku Reese – robota. Rozhodnou se ji vzít na SGC, aby o dívce něco zjistili. Tam ji zapnou, ale je to na nic. Reese si nic z minulosti nepamatuje. Neví proč tam byla sama. Pokusí se s ní promluvit a přijdou na to, že Resse neví, že je robot. Daniel se jí to nějak pokusí vysvětlit. To ale nebyl dobrý nápad – Reese se naštvala a odhodila Daniela pryč. Daniel to nevzdává a zajde za ni znovu. Reese mu něco vyrobí a omluví se mu. Jenže to, co vyrobí, není jen tak ledajaká hračka... (Varan)

More information
Available in 4 days
S01E02

The Enemy Within

29.3. 04:40, Prima COOL, 80 minutes

The Enemy Within

Po návrate z Abydosu si výskumníci priniesli na základňu SGC aj malý darček v podobe Goa´ulda. Ten nakazí majora Charlesa Kawalského bez toho, aby si to ktokoľvek všimol. Goa'uld kvôli svojej mladosti ešte nedokáže nad Kowalskym získať úplnú kontrolu. Spôsobuje mu len výpadky pamäti, počas ktorých Goa'uld preberá kontrolu nad Kowalského telom.(TV JOJ)

Available in 5 days
S01E03

Emancipation

30.3. 04:05, Prima COOL, 60 minutes

Emancipation

Výskumníci SG1 navštívia planétu, kde sa musia bezpodminečne prispôsobiť zvykom tamojšej kultúry. Aj napriek tomu však ich pobyt nebude bezproblémový, práve naopak. Na tejto planéte vládne náboženstvo, ktoré trochu pripomína islam a ženy nesmú mať odhalené tváre.(TV JOJ)

Similar shows

NCIS: LA
The Simpsons

About show

Czech Czech
2002
United States / Canada Action / Adventure / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Creators

Martin Wood

Cast

Richard Dean Anderson, Christopher Judge, Teryl Rothery, Colin Lawrence, Amanda Tapping, Michael Shanks, Don S. Davis, Dan Shea, Danielle Nicolet, Gary Jones