Brickleberry

Brickleberry

S02E01 - Miracle Lake

24.1. 04:15
Prima COOL
30 minutes
2013
United States Cartoon / Comedy

Když třaskavému Jimovi po pádu do Brickleberrského jezera narostly zpět všechny končetiny, Woody chce využít zázračnou vlastnost jezera - léčit nemocné - k vydělávání peněz. Denzel s Ethel jsou pověřeni, aby vzali na snowboard Malloye, který nikdy neviděl sníh. Jenže se propadnou do ledové jeskyně, kde Denzel objeví zmrzlou neandrtálskou ženu. Ta se rázem stává Denzelovou přítelkyní.(orkadimenza)

More information

Episodes

S03E11

Cops and Bottoms

16.3. 04:44, Prima COOL, 20 minutes

Cops and Bottoms

Steve, který je znuděný z nedostatku zločinu v parku Brickleberry, se rozhodne přidat se k policistům. Po zneškodnění lupiče se nad ním ale skýtá hrozba v podobě motorkářského gangu. Woody má problém s hemeroidem na zadku. Když jej chce vyříznout, zjišťuje, že je na něm Ježíšova tvář, čehož hned musí využít Malloy ke svému prospěchu, a tak se do Brickleberry sjíždějí mexičtí katolíci, aby uctívali tento zázrak.(orkadimenza)

S03E12

Campin' Ain't Easy

21.3. 04:54, Prima COOL, 20 minutes

Campin' Ain't Easy

Woody znovu po 15 letech otevírá letní tábor Brickleberry. Před 15 lety totiž Steve zabil své táborníky při závodu Uličky smrti. A tak se do Brickleberry sjíždějí handicapovaní, obézní, bohatí a problémoví táborníci. A zatímco se Steve snaží napravit svou reputaci tím, že ochraňuje svou skupinu handicapovaných táborníků, Woody si vyhlídne okouzlující ženu jménem Tiffany, která se ukáže jako sedmnáctiletá tábornice.(orkadimenza)

S03E13

Global Warning

22.3. 04:45, Prima COOL, 20 minutes

Global Warning

Woody se snaží vytvořit největší uhlíkovou stopu v dějinách lidstva, aby naštval Ethel. Ta se rozhodne společně s Connie přidat se k Amišům, aby dál neškodila životnímu prostředí. Při Woodyho snaze ničit životní prostředí Steve zjistí, že kdykoliv dostane elektrický šok, tak dokáže vidět budoucnost, zatímco Denzel se snaží zbavit Malloye strachu z krav.(orkadimenza)

Similar shows

The Simpsons
Upovídaný Tom a přátelé
Family Guy
NCIS: LA
SpongeBob SquarePants

About show

Czech Czech
2013
United States Cartoon / Comedy

Brickleberry National Park is facing closure, but not if the park’s dysfunctional park rangers can help it!

“Brickleberry,” an animated half-hour series, follows the crazy bunch of park rangers as they do their worst to keep the park running. Steve (David Herman) has been “Ranger of the Month” every month for years, so he feels threatened when Ethel (Natasha Leggero) is transferred from Yellowstone National Park to help whip the park into shape. Connie (Roger Black) and Denzel (Jerry Minor) are two unique rangers that each bring special skills (or in Denzel’s case, lack of skills) to the job, and Woody (Tom Kenny) is the hapless Head Ranger who puts nothing above his beloved park, except his adopted bear cub, Malloy (Daniel Tosh), who he’s taken in and spoils to death.

Creators

Zac Moncrief

Cast

Tom Kenny, Tara Strong, David Herman, Natasha Leggero, Daniel Tosh, Jerry Minor, Roger Black, Waco O'Guin