The Simpsons

The Simpsons

S05E07 - Bart's Inner Child

24.1. 13:50
Prima COOL
30 minutes
1993
United States Cartoon / Comedy

Další pokračování začíná skvělým obchodním tahem otce Simpsona: výhodně koupenou trampolínu dokáže zpeněžit na dětech z celého sousedství. Bohužel ne bez následků v podobě úrazů... A Bart se stane vděčným objektem psychologů... Hostem této epizody je James Brown.(Česká televize)

More information
S06E21

The PTA Disbands

25.3. 11:50, ORF eins, 20 minutes

The PTA Disbands

Bart je znaven pravidelnou školní docházkou. Svým skrytým našeptáváním donutí učitele vzbouřit se proti panu řediteli a vstoupit do stávky. Situaci má plně pod kontrolou, i když se ředitel rozhodne přijmout suplenty z řad obyvatel městečka. Vše se rázem obrací, když do třídy jako učitelka nastupuje Marge.(Česká televize)

Similar shows

Robošváb
NCIS: LA

About show

Czech Czech
1993
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Bob Anderson

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Marcia Wallace, Russi Taylor, Phil Hartman, Albert Brooks, James Brown, Pamela Hayden