Stargate SG-1

Stargate SG-1

S05E20 - The Sentinel

23.1. 16:10
Prima COOL
60 minutes
2002
United States / Canada Action / Adventure / Drama / Sci-Fi

Jak víme, Maybourne kdysi sestavil tým, který stejně jako SG-1 cestoval vesmírem. Jenže tahle skupina kradla jiným civilizacím různé věci. Na jedné planetě, kde byli, udělali něco s přístrojem zvaným Strážce, jenž po dlouhá léta stráží planetu. O'Neill zajde do vězení za Grievesem (velitel Maybourneova týmu) – chce vědět, co s tím strojem udělal. Bude mluvit, jen pokud ho společně s Kershawovou (další členka týmu) vezmou zpět na planetu. Osud SG-9 a lid planety Laton je v jejich rukou. (Varan)

More information
Available in 6 days
S05E01

Enemies

8.6. 15:15, Prima COOL, 60 minutes

Enemies

Loď SG-1, Jacob a Apophisova loď se kvůli výbuchu hvězdy dostali dál než chtěli – o několik milionů světelných let. Apophis se je chystá zničit. Jeho plány mu překazí cizí vesmírná loď, která na jeho loď začne střílet. Při prohlídce lodi Sam s Jacobem zjistí, že několik krystalů je poškozených. Když se situace uklidní, rozhodnou se přemístit na Apophisovu loď a vzít nějaké krystaly. Jenže tam na ně čeká malé překvapení – replikátoři.(Varan)

Available in 6 days
S05E02

Threshold

8.6. 16:15, Prima COOL, 65 minutes

Threshold

Když tehdy Apophis vyléčil Teal'ca v sarkofágu, Teal'c v něj začal znovu věřit jakožto v boha. Po pár dnech se z toho dostal a vrací se do služby. Na SGC dorazil i Bra'tac, který Teal'ca prokoukne. Rozhodne se Teal'ca přesvědčit jinak – existuje rituál M’al Sharran (něco jako poslední rituál), která má Teal'ca přesvědčit, aby se vzpamatoval. Jenže kvůli vyjmutí symbionta z jeho těla umírá. Během rituálu prožívá vzpomínky, které kdysi prožil. Teď už je to na něm. Musí on sám pochopit, jaká strana je ta správná.(Varan)

Similar shows

NCIS: LA

About show

Czech Czech
2002
United States / Canada Action / Adventure / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Creators

Peter DeLuise

Cast

Richard Dean Anderson, Christina Cox, Christopher Judge, Henry Gibson, Colin Lawrence, Amanda Tapping, Michael Shanks, Don S. Davis, Frank Cassini, Gary Jones, David Kopp