The Simpsons

The Simpsons

S04E07 - Marge Gets a Job

18.1. 14:50
Prima COOL
20 minutes
1992
United States Cartoon / Comedy

Finanční situace Simpsonových je po osobité Homerově opravě domu ještě katastrofálnější a Marge se proto rozhodne nastoupit do zaměstnání. Shodou okolností stejně jako Homer do Burnsovy elektrárny, na rozdíl od Homera však Marge padne panu Burnsovi do oka... Snesl by jí modré z nebe – včetně skutečného Toma Jonesa.(Česká televize)

More information
S06E16

Bart vs. Australia

1.2. 13:20, Prima COOL, 29 minutes

Bart vs. Australia

Bart v rámci svých vědeckých výzkumů (kterým směrem se točí voda v záchodě na jižní polokouli...) zavolá do Austrálie, na účet volaného. Zdánlivě malicherná událost však vyústí v mezinárodní skandál a Simpsonovi musí do Austrálie napravit vztahy mezi oběma zeměmi.(Česká televize)

S06E17

Homer vs. Patty and Selma

1.2. 13:50, Prima COOL, 30 minutes

Homer vs. Patty and Selma

Oba muži v rodině Simpsonových se dostávají do krizové situace. Homer po neuvážené investici do dýní přijde o všechny peníze a je nucen zadlužit se u svých švagrových (Patty a Selmy), což je samozřejmě peklo. A Bart zase musí jako jediný chlapec navštěvovat balet... (Informace pro skalní fanoušky: učitelku baletu namlouvala v originále Susan Sarandonová, a v epizodě se mihne i herec a režisér Mel Brooks.)(Česká televize)

S06E18

A Star Is Burns

1.2. 14:20, Prima COOL, 30 minutes

A Star Is Burns

Pro zvýšení mizivého turistického ruchu se obyvatelé Springfieldu rozhodnou na návrh Marge Simpsonové uspořádat filmový festival. Lidé si začnou točit své filmy a posílají je do soutěže. Od ředitele elektrárny Burnse až po takového Barneyho. Kdo získá nejvyšší ocenění a finanční odměnu?(Česká televize)

S06E19

Lisa's Wedding

1.2. 14:51, Prima COOL, 21 minutes

Lisa's Wedding

Chcete vědět, jak asi budou vypadat Líza či Bart jako dospělí? A kdy konečně Maggie promluví? Máte šanci v této epizodě, kdy nám tvůrci seriálu nabízejí vizi rodinky Simpsonových po letech, v okamžiku, kdy Líza přivede domů nápadníka. A to anglického mladíka, zakládajícího si na vzdělání a společenském chování...(Česká televize)

S06E20

Two Dozen and One Greyhounds

2.2. 13:23, Prima COOL, 29 minutes

Two Dozen and One Greyhounds

Víte, proč je váš zvířecí mazlíček neklidný, proč utíká z domu? Simpsonovi vám poradí. Vždyť i na jejich psa Spasitele přišly přirozené pudy – potřeboval partnerku. Jenže co si pak počít s dvaceti následky?(Česká televize)

S06E21

The PTA Disbands

2.2. 13:52, Prima COOL, 30 minutes

The PTA Disbands

Bart je znaven pravidelnou školní docházkou. Svým skrytým našeptáváním donutí učitele vzbouřit se proti panu řediteli a vstoupit do stávky. Situaci má plně pod kontrolou, i když se ředitel rozhodne přijmout suplenty z řad obyvatel městečka. Vše se rázem obrací, když do třídy jako učitelka nastupuje Marge.(Česká televize)

S06E22

'Round Springfield

2.2. 14:23, Prima COOL, 30 minutes

'Round Springfield

V nemocnici, kde leží Bart poté, co spolkl kovovou součástku přimíchanou mezi vločky Šášy Krustyho, potkává Líza svého přítele saxofonistu, kterému zbývá jen pár dní života. Murphy Krvavá Dáseň jí daruje na památku svůj saxofon. Líza chce Springfieldu odkaz geniálního jazzmana předat, jenže jeho jediná deska stojí neskutečných 500 dolarů. Přesně tolik, kolik dostal Bart jako odškodné...(Česká televize)

S06E23

The Springfield Connection

2.2. 14:53, Prima COOL, 21 minutes

The Springfield Connection

Marge cítí, že má v sobě netušené rezervy – ideální příležitost je realizovat se nabídne sama: ve Springfieldu se rozbujela zločinnost a korupce. Marge vstoupí do služeb místní policie a je odhodlána nekompromisně zakročit proti každému, kdo porušuje zákon. Ale jak se zachovat, když se se zákonem zaplete někdo z rodiny?(Česká televize)

S06E24

Lemon of Troy

3.2. 13:20, Prima COOL, 30 minutes

Lemon of Troy

Marge Simpsonová vychovává své děti k hrdosti na rodné město. Když je pak vzácný springfieldský citronovník odcizen kluky ze sousedního Shelbyvillu, otázka hrdosti nabývá praktickou podobu. Do boje za citronovník a čest města vytáhnou nejdříve springfieldské děti – a pak otcové.(Česká televize)

S06E25

Who Shot Mr. Burns? (Part One)

3.2. 13:51, Prima COOL, 30 minutes

Who Shot Mr. Burns? (Part One)

Na školním pozemku byla objevena nafta. Naleziště si však podvodně přivlastní Burns. Obyvatelé Springfieldu jsou jeho jednáním pobouřeni. Téměř všem ředitel elektrárny nějakým způsobem znepříjemňuje život. Kdekdo už má důvod se Burnse zbavit. A tak, když je Burns skutečně postřelen, je pátrání po pachateli obzvlášť nesnadné.(Česká televize)

Similar shows

Kung Fu Panda 02 Kung Fu Panda 2
Shrek the Third

About show

Czech Czech
1992
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Creators

Jeffrey Lynch

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Marcia Wallace, Phil Hartman, Tom Jones