The Simpsons

The Simpsons

S29E17 - Lisa Gets the Blues

4.12. 01:15
Prima COOL
30 minutes
2018
United States Cartoon / Comedy

Lisa zapomněla, jak hrát na saxofon, a trpí depresemi. Celá rodina se proto vydá na výlet, který ji má rozveselit. Řízením osudu skončí v New Orleans, ve městě jazzu a blues...(TV Prima)

More information
S05E18

Burns' Heir

27.1. 13:20, Prima COOL, 30 minutes

Burns' Heir

Homer upíše Barta za dědictví panu Burnsovi. Burns se samozřejmě snaží Barta zformovat k obrazu svému a málem se mu to podaří.(Česká televize)

S05E19

Sweet Seymour Skinner's Baadasssss Song

27.1. 13:50, Prima COOL, 30 minutes

Sweet Seymour Skinner's Baadasssss Song

Ředitel školy Skinner dostane padáka. Bart by se měl radovat jako první, jenže... za Skinnerovo propuštění může tak trochu on, nebo přesněji řečeno jeho pes Spasitel. A tak se stane něco neuvěřitelného: mezi bývalými soupeři vznikne zvláštní přátelství. A ve škole zatím svérázně řediteluje Ned Flanders.(Česká televize)

S05E20

The Boy Who Knew Too Much

27.1. 14:20, Prima COOL, 30 minutes

The Boy Who Knew Too Much

Syn starosty Springfieldu Quimbyho je obviněn z nehody – a jediným svědkem je Bart Simpson. Má to ale háček, v té době byl totiž zrovna za školou... Špatné svědomí versus spravedlnost, to je dilema!(Česká televize)

S05E21

Lady Bouvier's Lover

27.1. 14:50, Prima COOL, 20 minutes

Lady Bouvier's Lover

Láska kvete v každém věku, a děda Simpson není výjimkou. A aby to nebylo jednoduché, zamiluje se do matky Marge, paní Bouvierové. Že by nakonec z Homera a Marge byli nevlastní bratr a sestra...?(Česká televize)

S05E22

Secrets of a Successful Marriage

28.1. 13:10, Prima COOL, 30 minutes

Secrets of a Successful Marriage

Marge doporučí Homerovi, aby na sobě pracoval, trochu se vzdělával. Místo toho se Homer rozhodne stát se sám učitelem – v předmětu zvaném manželství. Jediné, co však z něj studenti vytáhnou, jsou poměrně důvěrné informace o soužití manželů Simpsonových a o Marge, včetně tajemství jejích modrých vlasů. Vrcholem je, když jednou přivede Homer celou třídu domů v rámci tzv. názorné výuky...(Česká televize)

Similar shows

Kung Fu Panda 02 Kung Fu Panda 2

About show

Czech Czech
2018
United States Cartoon / Comedy

Set in Springfield, the average American town, the show focuses on the antics and everyday adventures of the Simpson family; Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie, as well as a virtual cast of thousands. Since the beginning, the series has been a pop culture icon, attracting hundreds of celebrities to guest star. The show has also made name for itself in its fearless satirical take on politics, media and American life in general.

Cast

Dan Castellaneta, Hank Azaria, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Julie Kavner, Harry Shearer, Chris Edgerly