Elementary

Elementary

S02E12 - The Diabolical Kind

7.12. 19:00
Paramount Network
60 minut
2014
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Při únosu Kayden je zabit její otec Max Fuller, bohatý dědic železničního impéria. Paní Fullerové se brzy ozve únosce, který požaduje 50 milionů dolarů. Sherlock poznává únoscův hlas. Jde o jednoho ze spolupracovníků Irene Moriarty, kterou pak Sherlock navštíví ve vězení. On odmítne nabízenou pomoc, nikoliv však FBI, ta ji vyzve, aby se zúčastnila vyšetřování. Sherlock má podezření, že za únosem stojí Irene. Skutečnost, že Kayden je její dcera, ho velice zaskočí...(Nova Cinema)

Více informací

Epizody

Řada 6
S06E02

Jakmile vyloučíš Boha

17.4. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Jakmile vyloučíš Boha

Sherlock s Joan řeší úmrtí muže, který byl zavražděn na ulici bleskem. Případ je zavede až ke krádeži plutonia, které může být použito k výrobě ničící bomby...(TV Prima)

S06E03

Stisknutí tlačítka

18.4. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Stisknutí tlačítka

Při rekonstrukci bitvy z doby války o nezávislost byl zastřelen jeden z účastníků. Když je krátce nato podpálen i jeho dům, dojde Sherlock k závěru, že požár sloužil k zamaskování loupeže. V domě totiž byly vzácné historické dokumenty...(TV Prima)

S06E04

Náš čas vypršel

19.4. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Náš čas vypršel

Sherlock řeší brutální vraždu psychoterapeutky. Joan se přizná, že k ní před časem také chodila. Vyšetřování se zaměřuje na doktorčiny pacienty, vraždit však mohl i někdo jiný...(TV Prima)

S06E05

Kusy a kousky

22.4. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Kusy a kousky

Sherlock Holmem přišel domů s taškou, v níž je nabalzamovaná lidská hlava. Problém je, že si nepamatuje, co posledních šest hodin dělal. Neví ani, zda hlava souvisí s případem vraždy hudební kritičky, který právě vyšetřuje...(TV Prima)

S06E06

Dej mi prst

23.4. 16:00, Paramount Network, 60 minut

Dej mi prst

Svázaný a zavražděný muž, původem z Japonska, je nalezen ve svém vyhořelém domě. Sherlock podle chybějících článků malíčku zjistí, že muž patřil k japonskému klanu. Jeho náhrada na prst chybí, a tak mají detektivové za úkol ji najít a zjistit, proč je tak cenná...(TV Prima)

S06E07

Nezvěstné

23.4. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Nezvěstné

Sherlock čelí vážným problémům při své rekonvalescenci, ale musí všechno překousnout a vystopovat sériového vraha lovícího v jeho blízkosti...(TV Prima)

Dostupné za 17 hodin
S06E08

Písečné pasti

24.4. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Písečné pasti

Holmes s Watsonovou hledají vraha ženy, která byla nalezena zalitá v betonu. Pátrání je zavede mezi firmy zabývajícími se ekologickými technologiemi...(TV Prima)

Dostupné za 1 den
S06E09

Nikdo nežije věčně

25.4. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Nikdo nežije věčně

Holmesův bývalý terapeut Sherlocka požádá, aby pomohl jeho bratrovi v nezákonné činnosti. Holmes a Watsonová mezitím vyšetřují otravu profesora biologie pracujícího na tajném projektu...(TV Prima)

Dostupné za 2 dny
S06E10

Dobrodružství falešné mumie

26.4. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Dobrodružství falešné mumie

Sherlock a jeho otec se pokusí napravit vzájemný vztah, když se dozví o smrti v rodině. Holmes a Watsonová objeví spojení mezi svým posledním případem a světem egyptských starožitností...(TV Prima)

Dostupné za 5 dnů
S06E11

Došel jsi daleko, zlato

29.4. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Došel jsi daleko, zlato

Sherlock vyšetřuje vraždu právníka, který prověřoval firmu před její koupí. Ukáže se, že uvnitř společnosti operoval tajný agent...(TV Prima)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Miami
Otec Brown
Maigret
Vražedné záhady slečny Fisherové
Havaj 5-0

O pořadu

česky česky
2014
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Tvůrci

Larry Teng

Hrají

Lucy Liu, Natalie Dormer, Faran Tahir, Andrew Howard, Aidan Quinn, Jon Michael Hill, Andy Murray, Jonny Lee Miller, Donovan Christie Jr.