Červený trpaslík

Červený trpaslík

S12E02 - Silikonie

14.11. 05:20
Paramount Network
40 minut
2017
Velká Británie Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí. A co teprve, když jde o milovanou Listerovu kytaru značky Gibson. Její odchyt ve vesmírném prostoru však pro posádku Červeného tpaslíka skončí nepěkným překvapením, když se ocitne v rukou obávané Mechanizované intergalaktické liberální fronty, známé pod hrůzu nahánějící zkratkou MILF. Všichni, s výjimkou Krytona, mají poznat, co to obnáší být krytonifikován.(Česká televize)

Více informací
S02E02

Lepší než život

30.11. 23:30, Paramount Network, 50 minut

Lepší než život

Na Červeném trpaslíku přistál poštovní modul, který jej dohonil, protože se loď otočila k návratu. Přinesl s sebou ovšem nejen dopisy z finančního úřadu, dopis od Rimmerovy matky se zprávou o smrti jeho otce a spoustu jiných zbytečností, ale i sadu skvělých videoher, z nichž ta nejlepší se jmenuje Lepší než život – a naši tři hrdinové si ji opravdu užívají.(Česká televize)

S02E03

Díky za tu vzpomínku

1.12. 23:30, Paramount Network, 50 minut

Díky za tu vzpomínku

Na Červeném trpaslíku se slaví výročí Rimmerovy smrti, kterážto oslava všechny velice společensky unaví. A když se z ní proberou, zjistí, že se jim kamsi ztratily čtyři dny, během nichž se muselo něco stát, protože Lister i Kocour mají zlomenou nohu, je dokončena předtím nedokončená skládačka a ztracena černá skříňka. V tuto chvíli ovšem ještě nikdo netuší, jaké další šokující objevy je čekají.(Česká televize)

S02E04

Škvíra ve stázi

2.12. 05:20, Paramount Network, 40 minut

Škvíra ve stázi

Posádka Červeného trpaslíka s překvapením zjistí, že kdesi na lodi existuje škvíra ve stázi, kterou se dá projít do minulosti. Tento objev je pochopitelně naplní nadšením, neboť každý si od něj slibuje zásadní změnu svého života: Lister že se vrátí a ožení se se svou milovanou Kočanskou, Rimmer že se mu podaří dopravit do současnosti své živé tělo a Kocour, že konečně najde někoho, kdo ocení jeho dokonalost. Skutečnost je ovšem, jako vždycky, poněkud jiná...(Česká televize)

S02E05

Queeg

5.12. 05:20, Paramount Network, 40 minut

Queeg

Palubní počítač Holy nedokáže zabránit srážce lodi s meteoritem. A to je poslední kapka do poháru trpělivosti záložního počítače jménem Queeg, naprogramovaného tak, aby v případě hrubé nedbalosti převzal velení lodi. Queeg 500 se tedy objeví a zavede na palubě Červeného trpaslíka tvrdý drill. Takže všichni členové posádky s nostalgií vzpomínají na zlaté doby za Holyho...(Česká televize)

S02E06

Paralelní vesmír

6.12. 05:20, Paramount Network, 40 minut

Paralelní vesmír

Holy překvapí posádku sdělením, že sestrojil přístroj, s jehož pomocí se Červený trpaslík může během jediného okamžiku přemístit doslova kamkoliv. Všichni se zaradují, že se tedy konečně vrátí na Zem. Jaké je však jejich překvapení, když se místo toho ocitnou v paralelním vesmíru, kde – jak mají brzy poznat – existují úplně stejné věci, jako v tom našem, jenom jsou tak trochu obrácené...(Česká televize)

Podobné tituly

Hvězdná brána
Comedy Club
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
Spongebob v kalhotách

O pořadu

česky česky
2017
Velká Británie Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Doug Naylor

Hrají

Craig Charles, Nick Read, Robert Llewellyn, Chris Barrie, Danny John-Jules, James Buckley, Richard Glover, Laura Checkley