Elementary

Elementary

S06E19 - Rozrušený klient

27.9. 19:00
Paramount Network
60 minut
2018
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Holmes a Watsonová se snaží najít pohřešovanou ženu, bojí se, že došlo k vraždě. Hlavní podezření padá na Holmesova přítele, kterého se Sherlock snaží za každou cenu očistit...(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E07

The Marchioness

1.12. 17:00, Paramount Network, 60 minut

The Marchioness

Na scéně se objevuje Sherlockovo dvojče Mycroft, který v New Yorku otevírá restauraci. Požádá bratra, aby pomohl jeho bývalé snoubence, zlatokopce s velmi špatnou pověstí, která mu nicméně nedávno velice pomohla, když onemocněl leukémií. Sehnala pro něj dárce kostní dřeně. Žena svým posledním sňatkem získala nejen šlechtický titul, ale také vzácného hřebce, za jehož připouštění inkasovala velké částky. Pak se ale někdo koně pokusil otrávit?(Nova Cinema)

S02E08

Blood Is Thicker

4.12. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Blood Is Thicker

Na zaparkovanú dodávku dopadne telo mŕtvej ženy. Niekto ju bodol nožom. Musela vraha poznať, pretože mu svoj luxusný byt sama otvorila ...(TV Doma)

S02E09

On the Line

5.12. 17:00, Paramount Network, 60 minut

On the Line

Zastrelená žena pred smrťou volala na políciu a označila za svojho vraha Bundschu. Toho už roky podozrievala, že uniesol a zavraždil jej sestru Elly. Sherlock je presvedčený, že podozrenie je pravdivé a rozhodne sa to dokázať ...(TV Doma)

S02E10

Tremors

6.12. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Tremors

Na policajnej stanici sa objaví mladík s brokovnicou. Tvrdí, že je rytier a že zabil kráľovnú, aby zachránil jej dušu. Polícia zistí, že trpí schizofréniou. A jeho bývalá priateľka je nájdená mŕtva ...(TV Doma)

S02E11

Internal Audit

7.12. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Internal Audit

Médiá zverejnia informáciu, že finančný poradca newyorskej elity Donald Hauser viedol vo svojom výnosnom fonde pyramídový systém. Hauser sa chystá spáchať samovraždu, je však neznámym páchateľom zastrelený. Sherlock zistí, že Hausera odhalila novinárka Rosalyn Nuňezová. Aj tá je nájdená vo svojom byte tiež mŕtva. Navyše zmizne jej notebook ...(TV Doma)

S02E12

The Diabolical Kind

7.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

The Diabolical Kind

Při únosu Kayden je zabit její otec Max Fuller, bohatý dědic železničního impéria. Paní Fullerové se brzy ozve únosce, který požaduje 50 milionů dolarů. Sherlock poznává únoscův hlas. Jde o jednoho ze spolupracovníků Irene Moriarty, kterou pak Sherlock navštíví ve vězení. On odmítne nabízenou pomoc, nikoliv však FBI, ta ji vyzve, aby se zúčastnila vyšetřování. Sherlock má podezření, že za únosem stojí Irene. Skutečnost, že Kayden je její dcera, ho velice zaskočí...(Nova Cinema)

Dostupné za 15 hodin
S02E13

All in the Family

8.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

All in the Family

Detektív Bell nastúpi na nový útvar, kde odhalí vraha mafiána. Na jeho novom pôsobisku sa začne vŕtať aj Sherlock, ale to nie je Bellovi po chuti. Stopy v prípade vraždy zavedú Sherlocka až k šéfovi Bellovho oddelenie ...(TV Doma)

Dostupné za 3 dny
S02E14

Dead Clade Walking

11.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Dead Clade Walking

Watsonová si vybere z nevyřešených případů Sherlocka Holmese tři roky starou vraždu. K vyšetřování si přizve geoložku, aby s ní prozkoumala podivný kámen, který je dosud na zahradě zavražděného. Ukáže se, že jde o fosilii nedozírné hodnoty, která obsahuje kompletní kostru miniaturního nannosaura. Kámen nalezený v Mongolsku byl do USA propašován, pak je odcizen přímo z policejní stanice. Sherlock s Watsonovou pronikají na černý trh se vzácnými předměty a hledají muže s přiléhavým jménem Straka. Najdou ho zavražděného. Vzácnou fosilii někdo zničil, protože popírala platnou paleontologickou teorii o vyhynutí tohoto druhu.(Nova Cinema)

Dostupné za 4 dny
S02E15

Corpse De Ballet

12.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Corpse De Ballet

Sherlock rieši prípad baletky, ktorá bola zavraždená na divadelnom javisku. Hlavnou podozrivou sa stáva jej konkurentka, ktorej patrila vražedná zbraň. Sherlock ale tuší, že bolo všetko trochu inak ...(TV Doma)

Dostupné za 5 dnů
S02E16

The One Percent Solution

13.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

The One Percent Solution

V restauraci luxusního newyorského hotelu, kde probíhá schůzka úředníků ministerstva práce a manažerů banky, vybuchne bomba, 6 lidí je zabito a další zraněni. Po příjezdu na místo činu Sherlock zjišťuje, že bude nucen spolupracovat se svým starým známým ze Scotland Yardu, Garethem Lestradem. Ten je nyní bezpečnostním šéfem banky Balsilla. Lestrade je neschopný, ješitný a nepříčetně na Sherlocka žárlí, čímž ovšem komplikuje vyšetřování. K činu se přihlásí známý atentátník, který si říká Aurelius, podle Sherlocka je ale tato stopa falešná.(Nova Cinema)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Lovci zločinců
Kriminálka New York

O pořadu

česky česky
2018
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Hrají

Lucy Liu, Jonny Lee Miller, Isabel Arraiza