Elementary

Elementary

S06E17 - Mezi červy

25.9. 19:00
Paramount Network
60 minut
2018
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Sherlock s Joan hledají podezřelého v případě vraždy zoologa, který byl velmi oblíbený mezi ženami. Když už si Sherlock myslí, že vražda souvisí s mužovým výzkumem, narazí na stopu krádeže identity...(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 2
S02E02

Solve for X

24.11. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Solve for X

Polícia vyšetruje vraždu učiteľa matematiky. Sherlock Holmes zistí, že na stenách jednej izby v byte sú neviditeľným atramentom napísané matematické rovnice. Muž zrejme pracoval na riešení jedného z najslávnejších matematických problémov ...(TV Doma)

S02E03

We Are Everyone

27.11. 17:00, Paramount Network, 60 minut

We Are Everyone

Za Sherlockom Holmesom príde tajomný muž, ktorý ho požiada o vypátranie Ezru Kleinfeltera. Ten sa zmocnil dôverných štátnych informácií a chce ich zverejniť. Muž tvrdí, že je členom skupiny Ezrových sympatizantov, ktorí mu chcú zabezpečiť bezpečnosť. Sherlock mu ale neverí ...(TV Doma)

S02E04

Poison Pen

28.11. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Poison Pen

Niekto zavraždil manažéra poradenskej finančnej firmy. Sherlock Holmes zistí, že bol otrávený silnou dávkou nitroglycerínu a v rodinnej opatrovateľke spozná ženu, ktorá bola pred 19 rokmi podozrivá, že otrávila svojho otca, ktorý ju týral ...(TV Doma)

S02E05

Ancient History

29.11. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Ancient History

Sherlock a Watsonová už několik týdnů nemají případ, a tak se Sherlock vypraví hledat ho do márnice. A uspěje - najde mrtvého muže, který jel na motorce a při nehodě zavinil smrt řidičky protijedoucího auta. Sherlock dokáže, že muž několik hodin před svou smrtí vraždil. Během vyšetřování Watsonová slíbí své přítelkyni, že najde muže, do kterého se před časem zamilovala při krátkém, jednu noc trvajícím, románku. Řekl jí, že se jmenuje Tony a je válečný fotograf, tomu samozřejmě Watsonová od začátku nevěří. Je však šokována, když zjistí, že tím mužem je Sherlock Holmes.(Nova Cinema)

S02E06

An Unnatural Arrangement

30.11. 17:00, Paramount Network, 60 minut

An Unnatural Arrangement

Manželku kapitána Gregsona prekvapí doma muž v kukle, ktorý sa so zbraňou v ruke pýta na jej manžela. Keď ho Gregsonová postrelí, utečie. Onedlho je rovnakou zbraňou zastrelený vojak z Afganistanu, ktorý bol doma na dovolenke. Sherlock musí odhaliť vrahove zložité motívy ...(TV Doma)

Dostupné za 1 hodinu
S02E07

The Marchioness

30.11. 19:00, Paramount Network, 60 minut

The Marchioness

Na scéně se objevuje Sherlockovo dvojče Mycroft, který v New Yorku otevírá restauraci. Požádá bratra, aby pomohl jeho bývalé snoubence, zlatokopce s velmi špatnou pověstí, která mu nicméně nedávno velice pomohla, když onemocněl leukémií. Sehnala pro něj dárce kostní dřeně. Žena svým posledním sňatkem získala nejen šlechtický titul, ale také vzácného hřebce, za jehož připouštění inkasovala velké částky. Pak se ale někdo koně pokusil otrávit?(Nova Cinema)

Dostupné za 1 den
S02E08

Blood Is Thicker

1.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Blood Is Thicker

Na zaparkovanú dodávku dopadne telo mŕtvej ženy. Niekto ju bodol nožom. Musela vraha poznať, pretože mu svoj luxusný byt sama otvorila ...(TV Doma)

Dostupné za 4 dny
S02E09

On the Line

4.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

On the Line

Zastrelená žena pred smrťou volala na políciu a označila za svojho vraha Bundschu. Toho už roky podozrievala, že uniesol a zavraždil jej sestru Elly. Sherlock je presvedčený, že podozrenie je pravdivé a rozhodne sa to dokázať ...(TV Doma)

Dostupné za 5 dnů
S02E10

Tremors

5.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Tremors

Na policajnej stanici sa objaví mladík s brokovnicou. Tvrdí, že je rytier a že zabil kráľovnú, aby zachránil jej dušu. Polícia zistí, že trpí schizofréniou. A jeho bývalá priateľka je nájdená mŕtva ...(TV Doma)

Dostupné za 6 dnů
S02E11

Internal Audit

6.12. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Internal Audit

Médiá zverejnia informáciu, že finančný poradca newyorskej elity Donald Hauser viedol vo svojom výnosnom fonde pyramídový systém. Hauser sa chystá spáchať samovraždu, je však neznámym páchateľom zastrelený. Sherlock zistí, že Hausera odhalila novinárka Rosalyn Nuňezová. Aj tá je nájdená vo svojom byte tiež mŕtva. Navyše zmizne jej notebook ...(TV Doma)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Lovci zločinců
Kriminálka New York

O pořadu

česky česky
2018
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Hrají

Lucy Liu, Jonny Lee Miller, Timothy Stickney