Elementary

Elementary

S06E12 - Bude rozhodnuto

19.9. 17:00
Paramount Network
60 minut
2018
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Sherlock s Joan hledají tajemnou Maríu. Ukáže se, že jde o internetovou dominu, která uráží a ponižuje muže výměnou za peníze a drahé dárky...(TV Prima)

Více informací
S06E16

Prazvláštní údolí panen

25.9. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Prazvláštní údolí panen

Sherlock a Joan pátrají po vrahovi robotického technika. Sherlock pojme podezření, že mužův tajný výzkum se týkal teleportace...(TV Prima)

S06E17

Mezi červy

26.9. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Mezi červy

Sherlock s Joan hledají podezřelého v případě vraždy zoologa, který byl velmi oblíbený mezi ženami. Když už si Sherlock myslí, že vražda souvisí s mužovým výzkumem, narazí na stopu krádeže identity...(TV Prima)

S06E18

Proroctví Normana P. Horowitze

27.9. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Proroctví Normana P. Horowitze

Předpovědě mrtvého muže, který v minulosti prohlašoval, že ví, kdo zemře, se začínají naplňovat. Policie má velké důvody k obavám, jednou z obětí má být totiž i Sherlock Holmes...(TV Prima)

S06E19

Rozrušený klient

28.9. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Rozrušený klient

Holmes a Watsonová se snaží najít pohřešovanou ženu, bojí se, že došlo k vraždě. Hlavní podezření padá na Holmesova přítele, kterého se Sherlock snaží za každou cenu očistit...(TV Prima)

S06E20

Zuřivost

29.9. 17:00, Paramount Network, 60 minut

Zuřivost

Případ uškrcené ženy přivede Sherlocka znovu na stopu jeho úhlavního nepřítele Michaela. Ale tentokrát není všechno takové, jak se to zdá...(TV Prima)

S06E21

Vše, co zbude, ač nepravděpodobné

30.9. 04:20, Paramount Network, 60 minut

Vše, co zbude, ač nepravděpodobné

Joan je podezřelá z vraždy muže, jehož tělo bylo nalezeno na skládce. A protože jsou se Sherlockem ihned odříznuti od vyšetřování, nezbývá jim než pátrat na vlastní pěst...(TV Prima)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Vražedné záhady slečny Fisherové
Kriminálka Las Vegas
Kriminálka New York

O pořadu

česky česky
2018
USA Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Hrají

Lucy Liu, Jonny Lee Miller, Rosal Colon, Johnny M. Wu