Red Dwarf

Red Dwarf

S08E04 - Cassandra

23.3. 00:20
Paramount Network
40 minutes
1999
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Došlo k nejhoršímu: vesmírný tribunál odsoudil celou posádku Kosmíka na dva roky do vězení. To samo o sobě by ještě nebylo tak zlé, ovšem společnost, v níž se mají naši nešťastníci ty dva roky pohybovat, by nahnala hrůzu i nejotrlejším a nejprotřelejším. Není tedy divu, že se Dave snaží sobě i svým kamarádům ten úděl poněkud ulehčit. Netuší ovšem, že jeho dobře míněný zákrok bude mít ty nejděsivější důsledky...(Česká televize)

More information
S04E02

D.N.A.

26.5. 05:20, Paramount Network, 40 minutes

D.N.A.

Welcome to Muchmore Manor, home of classy, uber-rich senior Mrs. Muchmore and her beloved dog with a red bow, Bentley. Mrs. Muchmore lives in the lap of luxury along with her pampered pooch, and they want for nothing... unlike the down-on-his-luck trash-eating raccoon Scraggs, who spends his days scouring alleys for scraps while jealously gazing at the constant food deliveries to the Manor.

S04E03

Justice

29.5. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Justice

Dějiny lidstva jsou hledáním spravedlnosti. Není tedy divu, že se tato základní lidská touha přenesla i do vesmíru. Posádka Červeného trpaslíka se o tom má přesvědčit nad jiné dramatickým způsobem. Jako vždycky to začíná úplně nevinně: naši čtyři hrdinové přijmou na svou palubu záchranný modul s jednou zmrazenou bytostí – a teprve když už bylo spuštěno rozmrazování, začnou se v nich rodit pochybnosti, jestli tento nový člen posádky bude, jak se zkraje zdálo, skutečně tak zajímavým přínosem. Aby zabránili nejhoršímu, vypraví se na vesmírný vězeňský modul, a tam se to stane...(Česká televize)

S04E04

White Hole

30.5. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

White Hole

Kolikrát už posádka Červeného trpaslíka zajásala nad novou nadějí, že se jim podaří vrátit se na Zem! Vždycky ovšem dříve nebo později nastalo rozčarování. Tentokrát se ovšem zdá, že to musí vyjít. Kryton totiž objevil způsob, jak vyléčit Holy z počítačové senility. A počítač s IQ šest tisíc (což byl původní Holyin stav) je jistě dokáže navést na přímou dráhu k Zemi, nemluvě o tom, že si budou moci vybrat i dobu, v níž budou chtít žít. Jenomže, jak už to bývá, stačí maličká chybička výpočtu... Výsledkem experimentu je sice Holy s IQ 12 tisíc, ovšem – bohužel – s životností sníženou geometrickou řadou. Zbývají jí jen minuty. A to tedy začíná opravdu jít do tuhého...(Česká televize)

S04E05

Dimension Jump

31.5. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Dimension Jump

Seriál Červený trpaslík není pro pozorného diváka jen zdrojem zábavy, ale i poučení. Dnes se například dozvíme základní teorii dimenzí, která zní: ke každému rozhodnutí existuje alternativní řešení v jiné realitě. Neboli – aplikováno na lidské bytosti – v nesčetném množství dimenzí žije nesčetné množství původně stejných jedinců, jejichž – do určitého okamžiku identický – život se v jisté chvíli v minulosti začal ubírat rozdílnými směry. A proto nás tentokrát čeká zcela mimořádné překvapení: Eso Rimmer, frajer, kterému se vše daří a jehož všichni obdivují. Všichni – až na jeho historického dvojníka...(Česká televize)

S04E06

Meltdown

1.6. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Meltdown

A zase jednou budou naši hrdinové cestovat časem a prostorem! Tentokrát pomocí zvláštního přístroje, jehož prototyp našel Kryton na jedné z palub a který pracuje na principu digitálního přeskupování a následného přesunu molekul hmoty. Kryton ho pro větší stručnost nazval transportérem hmoty a všichni se zaradovali, když jim slíbil, že se s jeho pomocí přenesou na planetu s dýchatelnou atmosférou. Nebyl by to ovšem Červený trpaslík, kdyby všechno fungovalo tak, jak má. Ovšem dobrodružství, jakým se dnes vydávají všanc, si nikdo nedovedl představit ani v nejbujnějším snu...(Česká televize)

Similar shows

Stargate SG-1
Comedy Club
Family Guy
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
SpongeBob SquarePants
The Goldbergs

About show

Czech Czech
1999
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Creators

Ed Bye

Cast

Craig Charles, Robert Llewellyn, Mac McDonald, Chris Barrie, Danny John-Jules, Geraldine McEwan, Graham McTavish, Norman Lovett, Chloë Annett, Jake Wood