The Translators

The Translators

18.3. 01:00
Paramount Network
140 minutes
2019
France Thriller

Devět překladatelů se nechá zavřít do luxusně vybaveného bunkru, aby zde pracovali na cizojazyčných verzích přísně tajného rukopisu. Skvělá zakázka se ale brzy stává noční můrou. Na internet unikne prvních deset stránek očekávaného bestselleru a neznámý vyděrač vyhrožuje zveřejněním dalších kapitol. V bunkru roste napětí a čím dál zoufalejší vydavatel je ochoten udělat cokoliv, aby zrádce odhalil. Skvěle obsazený thriller plný zvratů evokuje záhady Agathy Christie v moderním kabátu. (Aerofilms)

More information

Similar shows

Storage Wars
Comedy Club

About show

Czech Czech
2019
France Thriller

Devět překladatelů se nechá zavřít do luxusně vybaveného bunkru, aby zde pracovali na cizojazyčných verzích přísně tajného rukopisu. Skvělá zakázka se ale brzy stává noční můrou. Na internet unikne prvních deset stránek očekávaného bestselleru a neznámý vyděrač vyhrožuje zveřejněním dalších kapitol. V bunkru roste napětí a čím dál zoufalejší vydavatel je ochoten udělat cokoliv, aby zrádce odhalil. Skvěle obsazený thriller plný zvratů evokuje záhady Agathy Christie v moderním kabátu.


(Aerofilms)

Creators

Régis Roinsard

Cast

Lambert Wilson, Olga Kurylenko, Michel Bompoil, Alex Lawther, Miglen Mirtchev, Patrick Bauchau, Sara Giraudeau, Eduardo Noriega, Sidse Babett Knudsen, Frédéric Chau, Riccardo Scamarcio, Jade Phan-Gia, Anna Maria Sturm, Marc Arnaud, Stéphane Pezerat, Maria Leite, Manolis Mavromatakis