Red Dwarf

Red Dwarf

S07E07 - Epideme

16.3. 23:30
Paramount Network
50 minutes
1997
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Každé setkání s některou z vesmírných lodí, na které Kosmík při své pouti naráží, je pro jeho posádku nejen příležitostí doplnit nezbytné životní zásoby, ale i vytržením z fádní každodenní jednotvárnosti a zdrojem rozptýlení a zábavy. Ovšem „rozptýlení", které jim přinese setkání s Leviathanem, zásobovací lodí z 23. století, by si byli asi, kdyby tušili, co je čeká, rádi odpustili. Takto si však v blahé nevědomosti přenesou na palubu Kosmíka zdroj nezničitelného smrtícího viru, který stráví každého svého nositele a jehož šíření nic nezastaví...(Česká televize)

More information
S04E04

White Hole

5.6. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

White Hole

Kolikrát už posádka Červeného trpaslíka zajásala nad novou nadějí, že se jim podaří vrátit se na Zem! Vždycky ovšem dříve nebo později nastalo rozčarování. Tentokrát se ovšem zdá, že to musí vyjít. Kryton totiž objevil způsob, jak vyléčit Holy z počítačové senility. A počítač s IQ šest tisíc (což byl původní Holyin stav) je jistě dokáže navést na přímou dráhu k Zemi, nemluvě o tom, že si budou moci vybrat i dobu, v níž budou chtít žít. Jenomže, jak už to bývá, stačí maličká chybička výpočtu... Výsledkem experimentu je sice Holy s IQ 12 tisíc, ovšem – bohužel – s životností sníženou geometrickou řadou. Zbývají jí jen minuty. A to tedy začíná opravdu jít do tuhého...(Česká televize)

Available in 4 days
S04E05

Dimension Jump

12.6. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Dimension Jump

Seriál Červený trpaslík není pro pozorného diváka jen zdrojem zábavy, ale i poučení. Dnes se například dozvíme základní teorii dimenzí, která zní: ke každému rozhodnutí existuje alternativní řešení v jiné realitě. Neboli – aplikováno na lidské bytosti – v nesčetném množství dimenzí žije nesčetné množství původně stejných jedinců, jejichž – do určitého okamžiku identický – život se v jisté chvíli v minulosti začal ubírat rozdílnými směry. A proto nás tentokrát čeká zcela mimořádné překvapení: Eso Rimmer, frajer, kterému se vše daří a jehož všichni obdivují. Všichni – až na jeho historického dvojníka...(Česká televize)

S04E06

Meltdown

1.6. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Meltdown

A zase jednou budou naši hrdinové cestovat časem a prostorem! Tentokrát pomocí zvláštního přístroje, jehož prototyp našel Kryton na jedné z palub a který pracuje na principu digitálního přeskupování a následného přesunu molekul hmoty. Kryton ho pro větší stručnost nazval transportérem hmoty a všichni se zaradovali, když jim slíbil, že se s jeho pomocí přenesou na planetu s dýchatelnou atmosférou. Nebyl by to ovšem Červený trpaslík, kdyby všechno fungovalo tak, jak má. Ovšem dobrodružství, jakým se dnes vydávají všanc, si nikdo nedovedl představit ani v nejbujnějším snu...(Česká televize)

Similar shows

Stargate SG-1
Comedy Club
Family Guy
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
SpongeBob SquarePants
The Goldbergs

About show

Czech Czech
1997
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Creators

Ed Bye

Cast

Craig Charles, Robert Llewellyn, Danny John-Jules, Chloë Annett, Gary Martin