Modern Family

Modern Family

S11E07 - The Last Thanksgiving

13.3. 12:00
Paramount Network
30 minutes
2019
United States Comedy / Romantic

Přátelé Camerona a Mitchella se mylně domnívají, že se rozešli, a Haley se snaží navařit na Díkůvzdání pro celou rodinu, čímž chce Claire a Philovi poděkovat za pomoc s dvojčaty. Zatímco Jay pozve Phila a Dylana na pouštění letadýlek, Phil se chopí šance získat zpět svou důstojnost poté, co o ni před deseti lety přišel.(HBO Europe)

More information
S03E22

Disneyland

28.3. 10:35, ORF eins, 25 minutes

Disneyland

Na rodinném výletě do Disneylandu nedokáže Phil vyjít s Lukem. Claire se snaží dohodit Haley Ethana, synovce svého kamaráda, ale je u vytržení, když narazí na Dylana.(TV Prima)

S03E23

Tableau Vivant

28.3. 11:00, ORF eins, 20 minutes

Tableau Vivant

Gloria a Jay se při objednávce v bistru handrkují o maličkosti, Claire a Cam mají odlišné teorie o výchově dětí, Luke dostane neprávem ocenění, Phil má problémy s vyhozením Mitchella z jeho dočasného zaměstnání a celá rodina se účastní představení Alexina živého obrazu na motivy díla Svoboda z potřeby od Normana Rockwella.(TV Prima)

S03E24

Baby on Board

29.3. 10:35, ORF eins, 20 minutes

Baby on Board

Zatímco Gloria pomáhá Camovi s Mitchem s adopcí, Jay a Manny hlídají Lily, Alex vyrazí na svůj první ples a Haley učiní šokující prohlášení o svých budoucích plánech.(TV Prima)

Similar shows

Milk Money
Richard Says Goodbye (pracovní název)
The Girl Next Door
Birdman
City of Ember

About show

Czech Czech
2019
United States Comedy / Romantic

The Pritchett-Dunphy-Tucker clan is a wonderfully large and blended family. They give us an honest and often hilarious look into the sometimes warm, sometimes twisted, embrace of the modern family.

Creators

Eric Dean Seaton

Cast

Sofía Vergara, Sarah Hyland, Eric Stonestreet, Ariel Winter, Kevin Daniels, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Rico Rodriguez, Matthew Risch, Julie Bowen, Reid Ewing, Ed O'Neill, Nolan Gould, Aubrey Anderson-Emmons, Christian Barillas, Rory O'Malley