Red Dwarf

Red Dwarf

S07E04 - Duct Soup

13.3. 23:30
Paramount Network
50 minutes
1997
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Cherchez la femme, neboli za každým malérem hledej ženskou! Toto francouzské rčení opět ověřuje svou pravdivost na palubě Kosmíku, jehož posádka se rozrostla o dávnou Listerovu lásku. Lister s Kocourem jsou v jednom kuse v sobě, Kočanská si tu nemůže zvyknout a je nešťastná... Ale nejhůř je na tom Kryton, žárlící na náklonnost, kterou by Lister mohl Chris projevovat. Cítí se odkopnut a svou budoucnost vidí v nejčernějších barvách, jako správný android se s tím ovšem nehodlá smířit. A ve své zaslepenosti připraví všem zkoušku nejkrutější...(Česká televize)

More information
S08E06

Pete: Part 1

27.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Pete: Part 1

Pobývat v lochu je jistě dosti nepříjemné samo o sobě. Natož mají-li mít vězňové tu basu zpřísněnou nějakými dodatečnými tresty. Ještěže jsou na ošetřovně k mání různé zajímavé preparáty a ještěže jsou pořád ještě na světě – tedy na palubě – spolehliví kamarádi, kteří člověku dovedou píchnout v ten pravý okamžik. A to už ani nemluvím o neuvěřitelném štěstí, spojeném s nálezem ve vězení přímo neocenitelného přístroje – časometu...(Česká televize)

S08E07

Pete: Part 2

28.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Pete: Part 2

Našim hrdinům se nějak v poslední době lepí smůla na paty, kdyby si koupili trpaslíka, tak by jim snad vyrostl. No jak jinak si vysvětlit, že se jim podařilo z vrabce vyrobit dinosaura? Setkání s pravěkou příšerou není pochopitelně nic příjemného ani na palubě kosmické lodi. A navíc vyjde najevo, že ani vždy pohotový Kryton si asi tentokrát neporadí, neboť jeho konstruktéři projevili trestuhodnou nedbalost, když mu zapomněli likvidaci dinosaurů naprogramovat...(Česká televize)

S08E08

Only the Good...

29.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Only the Good...

Situace na Červeném trpaslíku je čím dál kritičtější. Nejenom, že je celá loď napadena chameleonským virem, který hrozí jejím totálním zničením, ještě k tomu jsou všichni naši hrdinové – po všech svých minulých eskapádách – v podmínce. A snad by ji i přežili ve zdraví, kdyby si ovšem jednou Lister nevystřelil z Krytona a kdyby ten se mu za to krutě nepomstil...(Česká televize)

Similar shows

Stargate SG-1
Comedy Club
Family Guy
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness
SpongeBob SquarePants

About show

Czech Czech
1997
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Creators

Ed Bye

Cast

Craig Charles, Robert Llewellyn, Danny John-Jules, Chloë Annett