Elementary

Elementary

S05E22 - Moving Targets

25.1. 19:00
Paramount Network
60 minutes
2017
Crime / Drama / Mysterious

Účastnice reality show s paintballovou zbraní je zastřelena brokovnicí. Vyšetřování případu zavede Sherlocka a Joan až k velkoplošnému uplácení vysoce postavených policistů. Shinwell požádá Joan o pomoc se zatčením jednoho z členů SBK, aby získal přístup k vedení gangu...(TV Prima)

More information

Episodes

S06E01

An Infinite Capacity for Taking Pains

31.1. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

An Infinite Capacity for Taking Pains

Sherlock Holmes trpící výpadky paměti, únavou a závratěmi se díky mnoha vyšetřením dozvídá, že trpí postkomočním syndromem. Poškození mozku po úderu je dočasné, Sherlock však nesmí ztrácet naději. Když ho osloví žena, která hledá svého nezvěstného bývalého milence, musí doufat, že se jeho stav zlepší...(TV Prima)

S06E02

Once You've Ruled Out God

1.2. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

Once You've Ruled Out God

Sherlock s Joan řeší úmrtí muže, který byl zavražděn na ulici bleskem. Případ je zavede až ke krádeži plutonia, které může být použito k výrobě ničící bomby...(TV Prima)

S06E03

Pushing Buttons

2.2. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

Pushing Buttons

Při rekonstrukci bitvy z doby války o nezávislost byl zastřelen jeden z účastníků. Když je krátce nato podpálen i jeho dům, dojde Sherlock k závěru, že požár sloužil k zamaskování loupeže. V domě totiž byly vzácné historické dokumenty...(TV Prima)

S06E04

Our Time Is Up

3.2. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

Our Time Is Up

Sherlock řeší brutální vraždu psychoterapeutky. Joan se přizná, že k ní před časem také chodila. Vyšetřování se zaměřuje na doktorčiny pacienty, vraždit však mohl i někdo jiný...(TV Prima)

S06E05

Bits and Pieces

6.2. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

Bits and Pieces

Sherlock Holmem přišel domů s taškou, v níž je nabalzamovaná lidská hlava. Problém je, že si nepamatuje, co posledních šest hodin dělal. Neví ani, zda hlava souvisí s případem vraždy hudební kritičky, který právě vyšetřuje...(TV Prima)

S06E06

Give Me the Finger

6.2. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Give Me the Finger

Svázaný a zavražděný muž, původem z Japonska, je nalezen ve svém vyhořelém domě. Sherlock podle chybějících článků malíčku zjistí, že muž patřil k japonskému klanu. Jeho náhrada na prst chybí, a tak mají detektivové za úkol ji najít a zjistit, proč je tak cenná...(TV Prima)

Available in 9 hours
S06E07

Sober Companions

7.2. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Sober Companions

Sherlock čelí vážným problémům při své rekonvalescenci, ale musí všechno překousnout a vystopovat sériového vraha lovícího v jeho blízkosti...(TV Prima)

Available in 1 day
S06E08

Sand Trap

8.2. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Sand Trap

Axel, a 9-year-old boy who can transform into a living action figure, gains a wild new perspective on the world as he wrangles a team of quirky smart-toys on the biggest small adventures a kid could ever imagine.

Available in 2 days
S06E09

Nobody Lives Forever

9.2. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Nobody Lives Forever

Holmesův bývalý terapeut Sherlocka požádá, aby pomohl jeho bratrovi v nezákonné činnosti. Holmes a Watsonová mezitím vyšetřují otravu profesora biologie pracujícího na tajném projektu...(TV Prima)

Available in 3 days
S06E10

The Adventure of Ersatz Sobekneferu

10.2. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

The Adventure of Ersatz Sobekneferu

Sherlock a jeho otec se pokusí napravit vzájemný vztah, když se dozví o smrti v rodině. Holmes a Watsonová objeví spojení mezi svým posledním případem a světem egyptských starožitností...(TV Prima)

Similar shows

Koktejl Mazl tov
Aquaman
Hunger Games, the 01 Hunger Games, The
Wonder Woman

About show

Czech Czech
2017
Crime / Drama / Mysterious

A modern-day drama about a crime-solving duo that cracks the NYPD's most impossible cases. Following his fall from grace in London and a stint in rehab, eccentric Sherlock escapes to Manhattan where his wealthy father forces him to live with his worst nightmare - a sober companion, Dr. Watson.

Creators

Lucy Liu

Cast

Lucy Liu, Mark Deklin, Mark Lotito, James Chen, Nelsan Ellis, Aidan Quinn, Jon Michael Hill, Tomiwa Edun, Jonny Lee Miller, Leroy McClain, Karen Pittman, Janine DiVita