Modern Family

Modern Family

S11E04 - Pool Party

25.1. 12:30
Paramount Network
30 minutes
2019
United States Comedy / Romantic

Mitch a Cam pomáhají Lily překonat ostych, když se má na párty u bazénu obléknout do plavek, ale sami ho nakonec pocítí také. Zatímco Gloria je čím dál více zaneprázdněna svou novou stáží, Jay se cítí odstrčený.(HBO Europe)

More information
S11E09

The Last Christmas

30.1. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

The Last Christmas

Cameron doufá, že se mu podaří udržet ostatní na jejich každoroční vánoční večeři v dobré náladě, aby si na nich mohl nanečisto vyzkoušet důležitý pohovor na pozici hlavního kouče, který ho brzy čeká. Haley je mezitím nadšená z toho, že může zase pít víno, a Mitchell podezírá svého manžela Cama, který se vydá svátky za svou rodinou do Missouri.(HBO Europe)

S11E10

The Prescott

30.1. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

The Prescott

Alex je svou novou firmou vyslána do luxusního a špičkově vybaveného apartmánu. Jedná se o místo vyhledávané známými osobnostmi, čehož Alexina rodina hodlá za jejími zády využít. Phil se rozhodne oslovit kritiky, aby na jeho kulinářském blogu ohodnotili místní vyhlášené burgery. Mitch s Camem se vplíží dovnitř ve snaze zastihnout nejslavnějšího obyvatele Davida Beckhama. Luke a Mannym mezitím zamíří do posilovny a pokusí se sbalit starší dámy, s nimiž skončí ve vířivce společně s hrstkou dalších rezidentů.(HBO Europe)

S11E11

Legacy

31.1. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Legacy

Phil navštíví svého otce, aby se ujistil, že je v pořádku poté, co o něm zaslechne znepokojivé zprávy. Jay mezitím zahrne Claire a Mitche starými suvenýry z jejich dětství, které je přimějí přehodnotit nekonečný příběh o první rodinné dovolené.(HBO Europe)

S11E12

Dead on a Rival

31.1. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

Dead on a Rival

Mitchell získá cennou životní lekci poté, co se v domě nečekaně objeví bývalý majitel Murray. Mezitím přijde na návštěvu starý soused Dunphyových, z něhož se stal technologický gigant, a sdělí Philovi velké překvapení. Ukáže se taky Mannyho otec Javier, který má pro syna skvělou příležitost.(HBO Europe)

S11E13

Paris

1.2. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Paris

Poslední výlet zavede rodinu do Paříže, kde má Jay převzít cenu za životní dílo v oblasti výroby skříní, ale jeho odvěký nepřítel Earl Chambers je mu v patách. Claire má mezitím tajnou schůzku v jednom z nejromantičtějších měst na světě a Camovi se konečně splní celoživotní sen, kdy může coby klaun Fizbo vystupovat v pařížských ulicích.(HBO Europe)

S11E14

Spuds

1.2. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

Spuds

S11E15

Baby Steps

2.2. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Baby Steps

S11E16

I'm Going to Miss This

2.2. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

I'm Going to Miss This

S11E17

Finale Part 1

3.2. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Finale Part 1

S11E18

Finale Part 2

3.2. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

Finale Part 2

V hlavní roli seriálu Taková moderní rodinka vystupuje klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových - úžasně velká a pomíchaná rodina. V jejím čele stojí Jay Pritchett, který má po svém boku temperamentní a mladší druhou ženu Glorii. Společně procházejí životem s jejich nejmladším synem Joem a Gloriiným dospívajícím synem Mannym, který míří na vysokou, aby prozkoumal svět na vlastní pěst. Jayova dospělá dcera Claire a její muž Phil oficiálně překonali syndrom prázdného hnízda, neboť jejich nejstarší dcera Haley založila vlastní rodinu a stěhuje se zpátky domů se svým novomanželem Dylanem a jejich dvojčaty. Nejmladší syn Luke se chystá učinit další životní krok a prostřední dcera Alex usiluje o nalezení rovnováhy v životě mimo akademickou půdu. Pak je zde bratr Claire - Jayův dospělý syn Mitchell - a jeho manžel Cameron, kteří se stále snaží porozumět své nadané dospívající dceři Lily a současně zvládnout náročný pracovní život. Tyto tři rodiny jsou samy o sobě jedinečné a společně nabízejí otevřený, často komický pohled na občas vřelé a jindy zapeklité vztahy uvnitř moderní rodiny.

Similar shows

Spirit of Mountains and the Bearded Dontovka, The
City of Ember
Hunger Games, the 01 Hunger Games, The
Kung Fu Panda 02 Kung Fu Panda 2

About show

Czech Czech
2019
United States Comedy / Romantic

The Pritchett-Dunphy-Tucker clan is a wonderfully large and blended family. They give us an honest and often hilarious look into the sometimes warm, sometimes twisted, embrace of the modern family.

Cast

Maggie Gwin, Sofía Vergara, Rob Riggle, Sarah Hyland, Eric Stonestreet, Ariel Winter, Kevin Daniels, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Daniela Bobadilla, Rico Rodriguez, Sam Lloyd, Julie Bowen, Ed O'Neill, Aubrey Anderson-Emmons, Rahnuma Panthaky, Jeremy Maguire, Christian Barillas, Edith Fields, Dominic Burgess