Red Dwarf

Red Dwarf

S02E01 - Kryten

25.1. 23:30
Paramount Network
50 minutes
1988
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Holly zachytí nouzový signál ztroskotané vesmírné lodi, na jejíž palubě zůstal robot Kryton a – podle toho, co hlásí – tři (při katastrofě lodi sice zraněné leč stabilizované) členky posádky. Perspektiva, že po třech milionech let uvidí zase ženskou, naše tři hrdiny vybudí k nebývalé aktivitě a nemohou se dočkat kýženého setkání.(Česká televize)

More information
S07E05

Blue

14.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Blue

Čas, jak známo, je nejlepší lékař. A posádka Kosmíku si pomalu začíná zvykat na přítomnost ženy na palubě. Tedy především Kocour, který je tím přímo nadšen. Kryton se asi s vetřelkyní narušující zdejší ustálený pořádek a ohrožující jeho vztah s Listerem hned tak nevyrovná. Chris se ovšem se svým zdejším pobytem nesmířila a horečně se snaží najít zpáteční cestu do své dimenze. A Dave Lister? Na toho má nečekaná situace vliv zcela zvláštní: ten otrlý, pálivým kari prolezlý a všem vesmírným nebezpečím statečně čelící mazák začíná upadat do melancholie...(Česká televize)

S07E06

Beyond a Joke

15.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Beyond a Joke

Všichni členové posádky dříve Červeného trpaslíka a nyní Kosmíku jsou stejně důležití. Však si taky nedali marně do štítu heslo „Jeden za všechny, všichni za jednoho". A tak, když je ohrožena existence Krytona, sešikují se všichni zbývající – byť je to jenom android – k jeho záchraně jako jeden muž. Nic na tom nemění skutečnost, že si to vlastně tak trochu zavinil sám, ani to, že se budou muset utkat s nebezpečnými, záludnými a všeho schopnými vesmírnými replikanty, o jejichž podlosti se již mnohokrát přesvědčili...(Česká televize)

S07E07

Epideme

16.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Epideme

Každé setkání s některou z vesmírných lodí, na které Kosmík při své pouti naráží, je pro jeho posádku nejen příležitostí doplnit nezbytné životní zásoby, ale i vytržením z fádní každodenní jednotvárnosti a zdrojem rozptýlení a zábavy. Ovšem „rozptýlení", které jim přinese setkání s Leviathanem, zásobovací lodí z 23. století, by si byli asi, kdyby tušili, co je čeká, rádi odpustili. Takto si však v blahé nevědomosti přenesou na palubu Kosmíka zdroj nezničitelného smrtícího viru, který stráví každého svého nositele a jehož šíření nic nezastaví...(Česká televize)

S07E08

Nanarchy

17.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Nanarchy

Lister bez ruky to je jako den bez noci, moře bez vody, les bez stromů... Tak to alespoň Davovi připadá a nic ho nemůže utěšit, že se mu celá posádka Kosmiku – pochopitelně každý podle svých sil – snaží jeho trpký úděl usnadnit. Naštěstí je tu ovšem ještě nanotechnologie, neboli schopnost nanobotů přeskupovat atomy tak, že mohou vytvořit prakticky cokoli z čehokoli, třeba diamant z tužky. To by v tom byl čert, aby ti malí prevíti nedokázali Davovi pomoct. Nejdřív je ovšem třeba je najít. A to zřejmě nebude tak snadné...(Česká televize)

Similar shows

Stargate SG-1
Comedy Club
Family Guy
SpongeBob SquarePants
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

About show

Czech Czech
1988
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Creators

Ed Bye

Cast

Craig Charles, Chris Barrie, Danny John-Jules, Norman Lovett, David Ross, Johanna Hargreaves, Tony Slattery