Modern Family

Modern Family

S11E05 - The Last Halloween

25.1. 14:00
Paramount Network
30 minutes
2019
United States Comedy / Romantic

Phil o Halloweenu hodlá konečně pořádně vyděsit Claire. Gloria si poprvé v životě uvědomí, že ji začíná dohánět věk poté, co někdo bez mrknutí oka vytuší, že je Jayovou manželkou. Mitch s Camem zamíří na halloweenský karneval do západního Hollywoodu poté, co se Lily rozhodne jít poprvé sama na párty.(HBO Europe)

More information
S11E11

Legacy

31.1. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Legacy

Phil navštíví svého otce, aby se ujistil, že je v pořádku poté, co o něm zaslechne znepokojivé zprávy. Jay mezitím zahrne Claire a Mitche starými suvenýry z jejich dětství, které je přimějí přehodnotit nekonečný příběh o první rodinné dovolené.(HBO Europe)

S11E12

Dead on a Rival

31.1. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

Dead on a Rival

Mitchell získá cennou životní lekci poté, co se v domě nečekaně objeví bývalý majitel Murray. Mezitím přijde na návštěvu starý soused Dunphyových, z něhož se stal technologický gigant, a sdělí Philovi velké překvapení. Ukáže se taky Mannyho otec Javier, který má pro syna skvělou příležitost.(HBO Europe)

S11E13

Paris

1.2. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Paris

Poslední výlet zavede rodinu do Paříže, kde má Jay převzít cenu za životní dílo v oblasti výroby skříní, ale jeho odvěký nepřítel Earl Chambers je mu v patách. Claire má mezitím tajnou schůzku v jednom z nejromantičtějších měst na světě a Camovi se konečně splní celoživotní sen, kdy může coby klaun Fizbo vystupovat v pařížských ulicích.(HBO Europe)

S11E14

Spuds

1.2. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

Spuds

S11E15

Baby Steps

2.2. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Baby Steps

S11E16

I'm Going to Miss This

2.2. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

I'm Going to Miss This

S11E17

Finale Part 1

3.2. 12:00, Paramount Network, 30 minutes

Finale Part 1

S11E18

Finale Part 2

3.2. 12:30, Paramount Network, 30 minutes

Finale Part 2

V hlavní roli seriálu Taková moderní rodinka vystupuje klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových - úžasně velká a pomíchaná rodina. V jejím čele stojí Jay Pritchett, který má po svém boku temperamentní a mladší druhou ženu Glorii. Společně procházejí životem s jejich nejmladším synem Joem a Gloriiným dospívajícím synem Mannym, který míří na vysokou, aby prozkoumal svět na vlastní pěst. Jayova dospělá dcera Claire a její muž Phil oficiálně překonali syndrom prázdného hnízda, neboť jejich nejstarší dcera Haley založila vlastní rodinu a stěhuje se zpátky domů se svým novomanželem Dylanem a jejich dvojčaty. Nejmladší syn Luke se chystá učinit další životní krok a prostřední dcera Alex usiluje o nalezení rovnováhy v životě mimo akademickou půdu. Pak je zde bratr Claire - Jayův dospělý syn Mitchell - a jeho manžel Cameron, kteří se stále snaží porozumět své nadané dospívající dceři Lily a současně zvládnout náročný pracovní život. Tyto tři rodiny jsou samy o sobě jedinečné a společně nabízejí otevřený, často komický pohled na občas vřelé a jindy zapeklité vztahy uvnitř moderní rodiny.

Similar shows

Spirit of Mountains and the Bearded Dontovka, The
City of Ember
Hunger Games, the 01 Hunger Games, The
Kung Fu Panda 02 Kung Fu Panda 2

About show

Czech Czech
2019
United States Comedy / Romantic

The Pritchett-Dunphy-Tucker clan is a wonderfully large and blended family. They give us an honest and often hilarious look into the sometimes warm, sometimes twisted, embrace of the modern family.

Cast

Amy Pietz, Sofía Vergara, Eric Stonestreet, Ariel Winter, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Rico Rodriguez, Julie Bowen, Jimmy Tatro, Ed O'Neill, Nolan Gould, Aubrey Anderson-Emmons, Kelly Mantle, Andy Walken