Elementary

Elementary

S05E20 - The Art of Sleights and Deception

24.1. 17:00
Paramount Network
60 minutes
2017
Crime / Drama / Mysterious

Joan a Sherlock pracují na vyšetření vraždy kouzelníka, který zemřel přímo během svého velkolepého čísla. Detektiv Bell je mezitím křivě nařčen z ohrožování neznámého muže zbraní...(TV Prima)

More information
S01E01

Pilot

20.3. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

Pilot

Sherlock Holmes dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard. Když je propuštěn z léčebny pro drogově závislé, začne pomáhat policii v Americe. Jeho otec mu najme jako ošetřovatelku Joan Watsonovou, aby dohlížela na to, že už drogy skutečně přestal brát. Je to mladá lékařka, která o svou práci přišla díky chybě, což stálo život jejího pacienta. Nyní je najata otcem Sherlocka Holmese, aby mu pomáhala s návratem do civilního života poté, co se dostal ze závislosti na alkoholu. I z tohoto důvodu se tento soukromý "poradce" přesunul do New Yorku, kde pomáhá místní policii s řešením zapeklitých případů. Kapitán Gregson jej zavolá k případu přepadení prestižního psychiatra. Sherlock brzy zjišťuje, že manželka tohoto muže nebyla unesena, ale její tělo je ukryto v tajné místnosti přímo v bytě. Během vyšetřování vychází najevo, že doktor Mantlo není tak bezúhonný, jak sám sebe prezentuje.(Nova Cinema)

S01E02

While You Were Sleeping

21.3. 17:05, Paramount Network, 60 minutes

While You Were Sleeping

Dvě dědičky jsou podezřelé z vraždy, jedna ze sester má nezpochybnitelné alibi a ta druhá je v kómatu. Vše se zkomplikuje ve chvíli, kdy svědek identifikuje jako vraha ženu, která je v kómatu. Holmes přemítá, jak by mohla být pacientka v kómatu vrahem. Napoví mu až jiný závislý z jeho podpůrné skupiny.(Nova Cinema)

S01E03

Child Predator

22.3. 17:05, Paramount Network, 60 minutes

Child Predator

Holmes je nadšený, že může řešit případ ?Balónkáře?, sériového vraha, který unáší děti. Muž na místě únosu vždy zanechá několik svázaných balónků a děkovný vzkaz pro rodiče oběti. Celý případ se samozřejmě komplikuje, a to ve chvíli, kdy je první z obětí po letech nečekaně zachráněna, přičemž chlapec s únoscem žil téměř 10 let. Ztratilo se ale další dítě...(Nova Cinema)

S01E04

The Rat Race

22.3. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

The Rat Race

Holmes a Watsonová se pouští do vyšetřování smrti jednoho z finančníků z Wall Street. Podle všeho se muž předávkoval heroinem, okolnosti jsou ale podezřelé. Joan se o Sherlocka bojí, protože takto blízko k drogám nebyl od doby své závislosti.(Nova Cinema)

Available in 15 hours
S01E05

Lesser Evils

23.3. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Lesser Evils

Holmes se snaží zjistit něco víc o minulosti Watsonové a to ho přivádí do nemocnice, kde se mu nezdá něco na úmrtích některých pacientů. Během návštěvy nemocniční pitevny Holmes odhalí, že jeden nevyléčitelně nemocný pacient byl zavražděn. Je to jen jeden pacient, nebo v nemocnici úřaduje Anděl smrti?(Nova Cinema)

Available in 1 day
S01E06

Flight Risk

24.3. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Flight Risk

Po nehodě malého letadla, při které zemřeli čtyři lidé, bojuje Holmes s policií a Organizací pro bezpečnost na palubě, když věří, že jeden z pasažérů byl ještě před nehodou zavražděn. Joan mezitím kontaktuje Holmesův otec s tím, že se chystá do New Yorku a všichni by se mohli potkat u večeře.(Nova Cinema)

Available in 4 days
S01E07

One Way to Get Off

27.3. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

One Way to Get Off

Holmes se pouští do vyšetřování vražd, podle kterých se zdá, že se z minulosti na scénu vrátil sériový vrah. Vzpomene si totiž na jednu skutečnost, která by staré případy a ten aktuální mohla spojit. Joan také nelení a konečně se jí daří zjistit něco málo z Holmesovy minulosti.(Nova Cinema)

Available in 5 days
S01E08

The Long Fuse

28.3. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

The Long Fuse

V místnosti počítačové společnosti exploduje bomba a Holmes je pozván, aby pomohl s vyšetřováním. Bomba byla nastražena před čtyřmi lety, ale je nemyslitelné, že by někdo plánoval útok bombou tak dlouho dopředu.Jak je možné, že se zařízení aktivovalo s takovým zpožděním? Kdo byl tedy cílem onoho útoku? Watsonová se během vyšetřování snaží Holmese navíc přesvědčit, aby se seznámil s novým poradcem, který by mu pomáhal, až ona odejde.(Nova Cinema)

Similar shows

NCIS: LA
Grantchester
Miss Fisher's Murder Mysteries
CSI: Crime Scene Investigation
Person of Interest
Expertiza
Hawaii Five-0
Blindspot

About show

Czech Czech
2017
Crime / Drama / Mysterious

A modern-day drama about a crime-solving duo that cracks the NYPD's most impossible cases. Following his fall from grace in London and a stint in rehab, eccentric Sherlock escapes to Manhattan where his wealthy father forces him to live with his worst nightmare - a sober companion, Dr. Watson.

Creators

Ron Fortunato

Cast

Lucy Liu, Jason Butler Harner, Aidan Quinn, Jon Michael Hill, Jonny Lee Miller, Chivonne Michelle, Chasten Harmon, Robert Christopher Riley