Red Dwarf

Red Dwarf

S01E06 - Me²

24.1. 23:30
Paramount Network
50 minutes
1988
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Na Červeném trpaslíku se dějí věci: Rimmer se stěhuje ke svému druhému hologramovému já, nadšen tím, že v něm konečně získal důstojného a stejně smýšlejícího společníka. Ovšem jen do té doby, než zjistí, že jej Rimmer dvě začíná nepříjemně sekýrovat a honit. A tak zatímco Lister vychutnává klid a samotu, mezi oběma Rimmery roste napětí a rodí se nenávist. Brzy je jasné, že pro oba dva není na lodi místo...(Česká televize)

More information
S08E01

Back in the Red: Part 1

20.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Back in the Red: Part 1

Návrat na Červeného trpaslíka si naši hrdinové představovali vskutku poněkud jinak. Tak dlouho se za ním na palubě malého Kosmíku hnali nekonečným vesmírem, tak dlouho se na tu chvíli těšili! A teď jsou tady a nejraději by zase byli tisíce mil daleko. Protože ti prevíti nanoboti se nespokojili tím, že znovu postaví loď, oni museli navíc ještě vzkřísit celou její posádku! Z čehož začne pramenit víc problémů, než by se na první pohled zdálo...(Česká televize)

S08E02

Back in the Red: Part 2

21.3. 23:40, Paramount Network, 45 minutes

Back in the Red: Part 2

Osudy našich hrdinů se po návratu na palubu Červeného trpaslíka diametrálně odlišují od jejich představ. Nejenže je tady nečekal kýžený klid a relativní bezpečí, což jsou věci, o nichž se jim na mrňavém Kosmíku mohlo pouze zdát. Ono jim tu dokonce hrozí, že skončí ve vězení nebo v izolaci. Neboť celá posádka včetně kapitána si je jista, že má co dělat, když už ne přímo s gaunery, tak alespoň s nebezpečnými šílenci. No co jiného byste si také začali myslet o někom, kdo vás (jako Kryton) přesvědčuje, že byl vyroben v daleké budoucnosti po vaší smrti?(Česká televize)

S08E03

Back in the Red: Part 3

22.3. 23:40, Paramount Network, 40 minutes

Back in the Red: Part 3

Obvinění z činů proti flotile znamená na palubě kosmické lodi jediné: soud. Právě před ním se teď ocitla celá posádka Kosmíku a rozsudek, který jim hrozí – dva roky v lochu – nenaplňuje žádného z nich přílišným nadšením. Není tedy divu, že se všichni jako jeden muž snaží z paluby Trpaslíka, na kterého se celou dobu svého vesmírného putování tolik těšili, zase uprchnout...(Česká televize)

S08E04

Cassandra

23.3. 23:40, Paramount Network, 45 minutes

Cassandra

Došlo k nejhoršímu: vesmírný tribunál odsoudil celou posádku Kosmíka na dva roky do vězení. To samo o sobě by ještě nebylo tak zlé, ovšem společnost, v níž se mají naši nešťastníci ty dva roky pohybovat, by nahnala hrůzu i nejotrlejším a nejprotřelejším. Není tedy divu, že se Dave snaží sobě i svým kamarádům ten úděl poněkud ulehčit. Netuší ovšem, že jeho dobře míněný zákrok bude mít ty nejděsivější důsledky...(Česká televize)

S08E05

Krytie TV

24.3. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Krytie TV

Sedět v lochu není žádná legrace ani na matičce Zemi, natož na kosmické lodi. Tu i tam jsou vězňové vděčni za každé rozptýlení, za každé vytržení z ubíjejícího stereotypu vězeňského života. Není tedy divu, že všichni do jednoho tak nadšeně přivítají fungl novou televizní stanici, která se zčista jasna na palubě Červeného trpaslíka objevila. Její programy totiž nejsou jen tak ledajaké a Kryton se ani nemusí moc namáhat, aby zvýšil sledovanost svého kanálu...(Česká televize)

Available in 5 hours
S08E06

Pete: Part 1

25.3. 05:20, Paramount Network, 40 minutes

Pete: Part 1

Pobývat v lochu je jistě dosti nepříjemné samo o sobě. Natož mají-li mít vězňové tu basu zpřísněnou nějakými dodatečnými tresty. Ještěže jsou na ošetřovně k mání různé zajímavé preparáty a ještěže jsou pořád ještě na světě – tedy na palubě – spolehliví kamarádi, kteří člověku dovedou píchnout v ten pravý okamžik. A to už ani nemluvím o neuvěřitelném štěstí, spojeném s nálezem ve vězení přímo neocenitelného přístroje – časometu...(Česká televize)

Available in 3 days
S08E07

Pete: Part 2

28.3. 00:20, Paramount Network, 40 minutes

Pete: Part 2

Našim hrdinům se nějak v poslední době lepí smůla na paty, kdyby si koupili trpaslíka, tak by jim snad vyrostl. No jak jinak si vysvětlit, že se jim podařilo z vrabce vyrobit dinosaura? Setkání s pravěkou příšerou není pochopitelně nic příjemného ani na palubě kosmické lodi. A navíc vyjde najevo, že ani vždy pohotový Kryton si asi tentokrát neporadí, neboť jeho konstruktéři projevili trestuhodnou nedbalost, když mu zapomněli likvidaci dinosaurů naprogramovat...(Česká televize)

Available in 4 days
S08E08

Only the Good...

29.3. 00:20, Paramount Network, 40 minutes

Only the Good...

Situace na Červeném trpaslíku je čím dál kritičtější. Nejenom, že je celá loď napadena chameleonským virem, který hrozí jejím totálním zničením, ještě k tomu jsou všichni naši hrdinové – po všech svých minulých eskapádách – v podmínce. A snad by ji i přežili ve zdraví, kdyby si ovšem jednou Lister nevystřelil z Krytona a kdyby ten se mu za to krutě nepomstil...(Česká televize)

Similar shows

Stargate SG-1
Comedy Club
Family Guy
SpongeBob SquarePants
Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

About show

Czech Czech
1988
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Creators

Ed Bye

Cast

Craig Charles, Mac McDonald, Chris Barrie, Danny John-Jules, Norman Lovett