Elementary

Elementary

S05E21 - Fly Into a Rage, Make a Bad Landing

24.1. 19:00
Paramount Network
60 minutes
2017
Crime / Drama / Mysterious

Sherlock s Joan hledají pachatele, který brutálně zmlátil Chantal v jejím bytě. Hlavním podezřelým je její bývalý manžel Roy, kterého policisté najdou zastřeleného v autě. Bell má strach o život své přítelkyně a zároveň chce najít toho, kdo jí ublížil...(TV Prima)

More information

Episodes

S01E06

Flight Risk

27.3. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

Flight Risk

Po nehodě malého letadla, při které zemřeli čtyři lidé, bojuje Holmes s policií a Organizací pro bezpečnost na palubě, když věří, že jeden z pasažérů byl ještě před nehodou zavražděn. Joan mezitím kontaktuje Holmesův otec s tím, že se chystá do New Yorku a všichni by se mohli potkat u večeře.(Nova Cinema)

S01E07

One Way to Get Off

28.3. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

One Way to Get Off

Holmes se pouští do vyšetřování vražd, podle kterých se zdá, že se z minulosti na scénu vrátil sériový vrah. Vzpomene si totiž na jednu skutečnost, která by staré případy a ten aktuální mohla spojit. Joan také nelení a konečně se jí daří zjistit něco málo z Holmesovy minulosti.(Nova Cinema)

S01E08

The Long Fuse

29.3. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

The Long Fuse

V místnosti počítačové společnosti exploduje bomba a Holmes je pozván, aby pomohl s vyšetřováním. Bomba byla nastražena před čtyřmi lety, ale je nemyslitelné, že by někdo plánoval útok bombou tak dlouho dopředu.Jak je možné, že se zařízení aktivovalo s takovým zpožděním? Kdo byl tedy cílem onoho útoku? Watsonová se během vyšetřování snaží Holmese navíc přesvědčit, aby se seznámil s novým poradcem, který by mu pomáhal, až ona odejde.(Nova Cinema)

S01E09

You Do It to Yourself

30.3. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

You Do It to Yourself

Sherlock se tentokrát pouští do pátrání po vrahovi vysokoškolského profesora, který byl střelen kulkou do každého oka. Muž byl závislý na hraní Mahjongu a chodil do podniku, kde vyhrožoval majiteli tajně natočenými záznamy. Mohla ho jeho záliba stát život? Joan se mezitím ozve starý přítel Liam a požádá ji o pomoc.(Nova Cinema)

S01E10

The Leviathan

31.3. 17:00, Paramount Network, 60 minutes

The Leviathan

Holmes a Watsonová musí urychleně vyšetřit případ vloupání do zdánlivě nedobytného trezoru dřív, než se zprávy o krádeži dostanou ven a majitele zničí. Za Joan se navíc po dlouhé době staví její matka, a setkání to bude velmi zajímavé.(Nova Cinema)

S01E11

Dirty Laundry

31.3. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

Dirty Laundry

Uvnitř průmyslové hotelové pračky bylo nalezeno tělo manažerky hotelu Teri Purcellové. Sherlock a Joan se pouští do vyšetřování vraždy oběti, která měla spoustu mimopracovních aktivit. Holmes věří, že odpověď leží v její minulosti. Protože se blíží konec spolupráce s Watsonovou, rozhodne se jí Holmes nabídnout partnerství při vyšetřování zločinů.(Nova Cinema)

Available in 2 days
S01E12

M.

3.4. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

M.

Sherlock je přivolán k případu, kde okamžitě poznává, že zřejmě udeřil sériový vrah z jeho minulosti. Díky svému důvtipu se brzy pachateli dostává na stopu a před Watsonovou se stihne přiznat k tomu, že pátrání je tentokrát vysoce osobní záležitostí. Vrah, který si nechává říkat jednoduše M., je totiž tím, kdo zabil Sherlockovu přítelkyni Irene Adlerovou. Mezi řečí Joan poví, že muže nehodlá jen dopadnout, ale také se mu chce pomstít.(Nova Cinema)

Available in 3 days
S01E13

The Red Team

4.4. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

The Red Team

Protože se Sherlock chtěl mstít muži, o kterém byl přesvědčen, že má na svědomí smrt jeho přítelkyně Irene, byl policií suspendován. Protože nemá nic jiného na práci, věnuje se svému koníčku, kterým jsou konspirační teorie. Rád prochází internetové stránky, které se tomuto fenoménu věnují, a vymýšlí si svoje vlastní, které pak ostatním podsouvá. Jeden z jeho přátel se však dlouho neozval a Sherlock se rozhodne jej navštívit. Najde ho mrtvého, a i když je suspendován, rozhodne se v doprovodu Watsonové přijít celému případu na kloub.(Nova Cinema)

Available in 4 days
S01E14

The Deductionist

5.4. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

The Deductionist

Usvědčený vrah, který má darovat ledvinu své sestře, před útěkem zabije chirurgický tým. Holmes je donucen spolupracovat se specialistkou z FBI, která se zabývá profily sériových vrahů. Bohužel jde o stejnou ženu, která kdysi o tomto vrahovi napsala úspěšnou knihu a psala také o Sherlockovi. Otázkou je, jak taková spolupráce bude vypadat.(Nova Cinema)

Available in 5 days
S01E15

A Giant Gun, Filled with Drugs

6.4. 19:00, Paramount Network, 60 minutes

A Giant Gun, Filled with Drugs

Holmesův bývalý dodavatel drog ho přijde prosit o pomoc s nalezením jeho unesené dcery. Holmes se rozhodne, že mu pomůže, i když Watsonová nesouhlasí. Vypadá to, že Holmes v pátrání pokračuje pomalu, jeho bývalý dealer ho podněcuje, aby se vrátil k drogám, protože doufá, že to Holmesovi pomůže vyřešit případ.(Nova Cinema)

Similar shows

NCIS: LA
Grantchester
CSI: Crime Scene Investigation
Miss Fisher's Murder Mysteries
Person of Interest
Expertiza
Hawaii Five-0

About show

Czech Czech
2017
Crime / Drama / Mysterious

A modern-day drama about a crime-solving duo that cracks the NYPD's most impossible cases. Following his fall from grace in London and a stint in rehab, eccentric Sherlock escapes to Manhattan where his wealthy father forces him to live with his worst nightmare - a sober companion, Dr. Watson.

Creators

Guy Ferland

Cast

Lucy Liu, Olek Krupa, Marnie Schulenburg, Aidan Quinn, Jon Michael Hill, Michael Berresse, Danny Burstein, Delaney Williams, Jonny Lee Miller, Chasten Harmon, Robert Christopher Riley, Faith Logan