Red Dwarf

Red Dwarf

S01E02 - Future Echoes

18.1. 23:30
Paramount Network
50 minutes
1988
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Rychlost Červeného trpaslíka, kterou se řítí vesmírem, narůstá úměrně se čtvercem času. Není tedy divu, že se mu v jistém okamžiku podaří překonat světelnou bariéru. A díky tomu mají Lister a Rimmer šanci zahlédnout momentky svých budoucích osudů a zjistit např., že Lister bude mít dvojčata. Ovšem kde je vezme, když nikde v dohledu není žádná žena...?(Česká televize)

More information
S02E04

Stasis Leak

30.1. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Stasis Leak

Posádka Červeného trpaslíka s překvapením zjistí, že kdesi na lodi existuje škvíra ve stázi, kterou se dá projít do minulosti. Tento objev je pochopitelně naplní nadšením, neboť každý si od něj slibuje zásadní změnu svého života: Lister že se vrátí a ožení se se svou milovanou Kočanskou, Rimmer že se mu podaří dopravit do současnosti své živé tělo a Kocour, že konečně najde někoho, kdo ocení jeho dokonalost. Skutečnost je ovšem, jako vždycky, poněkud jiná...(Česká televize)

S02E05

Queeg

31.1. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Queeg

Palubní počítač Holy nedokáže zabránit srážce lodi s meteoritem. A to je poslední kapka do poháru trpělivosti záložního počítače jménem Queeg, naprogramovaného tak, aby v případě hrubé nedbalosti převzal velení lodi. Queeg 500 se tedy objeví a zavede na palubě Červeného trpaslíka tvrdý drill. Takže všichni členové posádky s nostalgií vzpomínají na zlaté doby za Holyho...(Česká televize)

S02E06

Parallel Universe

1.2. 23:30, Paramount Network, 50 minutes

Parallel Universe

Holy překvapí posádku sdělením, že sestrojil přístroj, s jehož pomocí se Červený trpaslík může během jediného okamžiku přemístit doslova kamkoliv. Všichni se zaradují, že se tedy konečně vrátí na Zem. Jaké je však jejich překvapení, když se místo toho ocitnou v paralelním vesmíru, kde – jak mají brzy poznat – existují úplně stejné věci, jako v tom našem, jenom jsou tak trochu obrácené...(Česká televize)

Similar shows

Aliens in the Attic
Hunger Games, the 01 Hunger Games, The
Wonder Woman

About show

Czech Czech
1988
Velká Británie Adventure / Comedy / Sci-Fi

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.(oficiální text distributora)

Creators

Ed Bye

Cast

Craig Charles, Chris Barrie, Danny John-Jules, Norman Lovett