Zoo

Zoo

S02E46 - Pokušení!

6.2. 15:58
Prima Star
75 minut
Drama / Rodinný

Sid oslavuje úspěch a sblíží se s Filipem. Břéťa zachrání Elišku před okradením. Albert končí ve funkci ředitele a musí si hledat práci. Marek s Vojtou si dělají starosti o dvojčata. (TV Prima)

Více informací
S02E61

Haďákovo přiznání

22.2. 01:38, Prima Star, 71 minut

Haďákovo přiznání

Haďák se svěří nejdřív Filipovi, pak i Sid se svými vizemi o budoucnosti. Za Viky přijíždí Ben a Sofie. Roklová se dozvídá o Roklovi a Dianě. Albert má s Kristýnou další plány. Tes s Izy začínají podnikat. (TV Prima)

S02E62

Oslava se nekoná

23.2. 01:41, Prima Star, 73 minut

Oslava se nekoná

Haďák pomocí svého vidění opět zabrání tragédii. Kamil s Albertem uzavřou sázku. Roklová má pochybnosti o svém vztahu k Roklovi. Ze zoo zmizí velbloud. A Stáně zmizí dcera. Tes a Izy mají první zakázku a Petr nepřijede na Benovu oslavu. (TV Prima)

S02E63

Nové začátky

24.2. 01:40, Prima Star, 71 minut

Nové začátky

Sid a Filip Haďákovi něco tají. Zmizelý velbloud se našel na nečekaném místě. Albert a Kamil zvyšují sázky. Viky se dozvídá nepříjemnou pravdu o Petrovi. Charlie definitivně rozhoduje o místu dalšího působení firmy. (TV Prima)

S02E64

Hodně zajíců, myslivcova smrt

25.2. 01:33, Prima Star, 75 minut

Hodně zajíců, myslivcova smrt

Haďák má obavy o Kodymovo zdraví a Sid se bojí o Filipovo omámené srdce. Viky schytává se svou firmou jeden neúspěch za druhým. Albert si Kristýnu pěkně podává, nakonec ale zkrotne. V zoo hledají nového právníka. Tes a Izy se jejich podnikání rychle rozvíjí. (TV Prima)

S02E65

Kdo koho miluje?

26.2. 01:34, Prima Star, 73 minut

Kdo koho miluje?

Haďákovi se zdál sen o dědovi, že je vážně nemocný, tak doufá, že se jeho vize nevyplní. Odjíždí do klubovny zkontrolovat Hrušku, ale volá odtud Aleně, aby zadržela Filipa a nenechala ho odjet s Marikou pro nečekaný a vzácný dárek. Alena se úkolu od spolubojovníka zhostí nejlépe, jak dokáže, a jejich společnému odjezdu skutečně zabrání. Horší je, že Filip ze všech komplikací podezřívá Sid, která jeho vztahu s Marikou moc nepřeje. Haďák nemá jasno v tom, jestli se jeho vize vždy naplní, svěřuje se Aleně. Viky má plné ruce práce se všemi dětmi v bytě, ještěže tam má taky Filipa. Navíc si pořád neví rady s dluhem Sivákovi. Rokl ji ujišťuje, že momentálně není na jejich firemním účtu dost peněz. Viky se odhodlává ozvat se agentu Vojnovi a upsat se na zpívanou reklamu, ale vypadá to, že už našel někoho jiného. Viky se pokouší se Sivákem domluvit, vypadá to nadějně, ale Kamil ji opět potopí. Takže u Viky v bytě zakrátko zvoní exekutor. Za Kristýnou přijde do zoo na návštěvu babička Růžena a zdá se, že se u Kristýny zdrží. Kristýna se snaží, aby se Růžena nepotkala s Albertem a má k tomu pádný důvod, jak se vzápětí ukáže. V zoo se jedná o právních službách a Polák si je poměrně jistý, že to má v kapse. Z toho není nadšená ani Roklová, ani Brázda a dokonce ani Albert. Brázda na poslední chvíli přemluví Markétu, aby se do výběrového řízení přihlásila. Když se to dozví Polák, je vzteky bez sebe. A výběrové řízení má nakonec překvapivý výsledek. Zdá se, že Tes už napevno počítá s výrobou bonbónů u Marka, kluci v baru se na to ale moc netváří. A taky že Tes v kuchyni přes obědy docela překáží. Zato Michal Nýrský, na kterého ji nasadil Charlie, už se houpe na udičce. Ale nejde to úplně podle Charlieho původního plánu a Charlie je vážně rozladěný a naštvaný na Izy a Tes a stahuje je z případu. Tes chce pokračovat v baru s výrobou, ale kluci čekají jiný kšeft a musí ji odmítnout. A tak se i přes Charlieho rozhodnutí vrátí ke kauze Nýrský a hned mají výsledky, čímž si Charlieho samozřejmě usmíří.

S02E66

Válka s Ovčíkem

27.2. 01:50, Prima Star, 80 minut

Válka s Ovčíkem

Haďák konzultuje svoje vidiny s Alenou. Sid chytá zloděje. Filip má vztah s Marikou. Firma Viky se stává terčem pomsty Ovčíka staršího. Nové podnikání dvojčat vnáší nesoulad mezi Izy a Vojtu. (TV Prima)

S02E67

Nečekaná rána

27.2. 15:47, Prima Star, 86 minut

Nečekaná rána

Haďákovy vize pomalu slábnou. Viky dostane od Ovčíka nehoráznou nabídku. Filip políbí Sid a Marika se to dozví. Kristýna je prozrazena. Izy se nastěhuje k Vojtovi. Charlie zachraňuje Katku a její útulek. (TV Prima)

Dostupné za 1 den
S02E69

Albertova past

29.2. 15:45, Prima Star, 85 minut

Albertova past

Filip přemluví Sid k účasti na soutěži duetů. Albert chystá léčku, aby se zbavil Kristýny. Tes získá cennou informaci. Viky má podnikatelský záměr a Rokl jí pomůže. (TV Prima)

Dostupné za 2 dny
S02E70

Kdo ukradl Haďáka?

1.3. 15:45, Prima Star, 85 minut

Kdo ukradl Haďáka?

Haďák se neobjevil v práci a nikdo neví, kde je. Sid má velký strach. Katka se vybourá v autě. Izy a Tes překvapí jejich otec. Filip pomáhá Viky s podnikáním. (TV Prima)

Dostupné za 3 dny
S02E71

Problémy z Drážďan

2.3. 15:30, Prima Star, 80 minut

Problémy z Drážďan

Sid stále neví, kde Haďák je a jestli se mu něco nestalo. Ve chvíli, kdy se s Eliškou domlouvá, aby se do toho vložil Břéťa, tak se Haďák objeví v doprovodu Joachima Herrmanna z drážďanské zoo a ukáže se, že Haďák byl pracovně pryč a o sobě vědět dal, jen zpráva nedorazila na správné místo. Haďák Sid ujišťuje, že takhle by nikdy neodešel. V zoo se objevuje Herrmannova dcera Judith, která je do Haďáka očividně zakoukaná a Sid si toho nemůže nevšimnout. Sid nedorazí na plánovanou večeři s Herrmannovými a Roklovou, raději stráví večer s Filipem v baru. Haďákovi však napíše, že musela za Edem. Janeček nedá pokoj a různým způsobem se snaží přimět dvojčata, aby mu finančně vypomohla. Nejdřív vtrhne k Charliemu a ohrožuje Tes a pak chce ublížit Izy vyzrazením tajemství Vojtovi. Izy hledá způsob, jak se od Vojty pokud možno nehnout a nedovolit Janečkovi promluvit s ním. Což komplikuje situaci jí i Tes, hlavně co se týče zakázek na bonbóny. Vojta je ale všímavý a nakonec Izy konfrontuje s jejím podivným chováním a Janečkovi nakonec vytřou zrak a vyprovodí ho s ostudou. Kristýna dává výpověď, Roklová ji ale přemluví, aby vydržela do konce zkušební doby, nebo než se najde vhodná náhrada. To se Albertovi moc nelíbí. Ale vzápětí dostane pracovní nabídku od Herrmanna, zda by nechtěl jít na stáž do drážďanské zoo. Má to však háček, do Drážďan hledají kvalitní lidské zdroje, a tak se naneštěstí pro Alberta chystá anketa o tom, jak se Albert chová k zaměstnancům. Je jasné, že bude muset radikálně změnit přístup, pokud chce uspět. Starosta chystá kšeftík spolu s Polákem – kácení stromů na městských pozemcích. Samozřejmě se jedná o nekalost a Polák netuší, že starosta se pod nátlakem přidal na Charlieho stranu. Charlie a Katka zorganizují u stromů protest a pozvou i novináře. Poláka to nepříjemně zaskočí. Asistent starostu zradí a Polák si na starostu došlápne. Rokl přichází k Viky s neodolatelnou pracovní nabídkou. Háček je v tom, že ji tlačí čas. Napne ale všechny síly a přihlášku do výběrového řízení na zakázku těsně stihne. A to hlavně díky pomoci od Filipa. Ve výběrku postoupí do druhého kola, je na ni však kladen požadavek, aby snížila cenu. A Viky to udělá, protože o zakázku moc stojí. Naštěstí nový rozpočet ukáže Roklovi a ten ji uvede do reality.

Dostupné za 4 dny
S02E72

Ze žebříku se nepadá

3.3. 15:30, Prima Star, 80 minut

Ze žebříku se nepadá

Sid má podezření ohledně Haďáka a Judith. Albert se chystá do Drážďan a musí změnit své chování k zaměstnancům. Eliška je v úzkých. Starosta a Polák mají vážný spor. Danuše si chce promluvit s Petrem ohledně financí pro Viky. (TV Prima)

Dostupné za 5 dnů
S02E73

Společné bydlení

4.3. 15:45, Prima Star, 85 minut

Společné bydlení

Sid a Haďák jsou rozhádaní, podezření vůči Judith stále sílí. Kristýna opouští zoo. Albert má nový plán. Polák se starostovi mstí. Izy a Vojta chtějí udělat další krok ve vztahu. Viky a Filip mají něco společného. (TV Prima)

Dostupné za 6 dnů
S02E74

Proč Filip nechce Viky?

5.3. 15:45, Prima Star, 85 minut

Proč Filip nechce Viky?

Sid si není jistá svou láskou. Haďák odstupuje od spolupráce s drážďanskou zoo. Kristýna se vrací a Albert jí nadbíhá. Za Pekařem přijíždí Naomi. Viky a Filip se snaží zachovat přátelství. (TV Prima)

Podobné tituly

Zoo

O pořadu

česky česky
Drama / Rodinný

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.


(TV Prima)

Tvůrci

Libor Kodad

Hrají

Veronika Freimanová, Lucie Polišenská, Marek Němec, David Gránský, Lucie Černá, Barbora Černá, Filip Kaňkovský, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Tomáš Klus