Zoo

Zoo

S02E05 - Trable s ex

14.11. 15:45
Prima Star
86 minut
Drama / Rodinný

Sid odhalí u chovatelů falešné certifikáty. Roklová chystá pro manžela překvapení. Kajnar se skamarádí s Eliščinými syny. Markéta se Petrovi promyšleně mstí. Viky se sejde s Kamilovými rodiči. (TV Prima)

Více informací
S02E24

Albertovi se nedaří

4.12. 01:45, Prima Star, 80 minut

Albertovi se nedaří

V zoo dochází k podivnému úhynu ryb v akváriích. Sid a Haďákovi pomůže Raul. Roklová si dělá starosti o Vojtu. Starostovi a Albertovi jejich léčky nevychází. Albert se kvůli Izy rozhádá s otcem. (TV Prima)

O pořadu

česky česky
Drama / Rodinný

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.


(TV Prima)

Tvůrci

Lukáš Buchar

Hrají

Veronika Freimanová, Ondřej Pavelka, Lucie Polišenská, Jan Vápeník, Tereza Blažková, Štěpán Benoni, Michaela Petřeková, Robert Urban, Michaela Pecháčková, Šimon Bilina, Tereza Brodská, Michaela Tomešová, Eva Salvatore Burešová