Krejzovi

Krejzovi

S02E23 - Seznamte se, prosím

20.9. 12:56
Prima Star
84 minut
2019
Komedie

Ondřej varuje svoji rodinu, protože pustili z vězení chlapíka, kterého on tam dostal. Dokonce si potvrdí, že ho Gelenda sleduje. Ale ne proto, aby se mu pomstil, ale aby mu poděkoval, že mu pomohl vrátit se k řádnému životu. Honza chce Danku seznámit se svojí mámou a pozve obě na večeři. Jenže se začnou objevovat bývalí Dančini milenci.  Maminka s tím má problém a Danka zase s tím, že se dozví, že Honza bydlí ještě stále u maminky. Flanderka zaměstná zadarmo Luďka ve své školce a Pavel se políbí s Livií.(TV Prima)

Více informací

O pořadu

česky česky
2019
Komedie

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina.(TV Prima)

Tvůrci

Libor Kodad

Hrají

Oldřich Navrátil, Michal Novotný, Pavla Tomicová, Vanda Hybnerová, Jan Šťastný, Filip Blažek, Jan Dolanský, Markéta Plánková, Michal Suchánek, Ivana Korolová