Inspector Lewis

Inspector Lewis

S07E01 - Down Among the Fearful: Part 1

19.3. 09:14
Prima Star
105 minutes
2013
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Vraždy dvou studentů katedry psychologie na oxfordské univerzitě přivedou vyšetřovatele inspektora Lewise a seržanta Hathawaye do prostředí médií a jasnovidců, z nichž někteří se přiživují na zármutku lidí, kteří právě ztratili někoho blízkého...(TV Prima)

More information
S07E03

The Ramblin' Boy: Part 1

25.3. 09:10, Prima Star, 108 minutes

The Ramblin' Boy: Part 1

Inspektor Lewis tentokrát vyšetřuje bez Hathawaye, který odjel na dovolenou. Spletitá aféra s vyměněnou mrtvolou, dvěma vraždami a dvěma pokusy o vraždu ho nakonec přivede na stopu ilegální výroby a obchodování s pervitinem...(TV Prima)

S07E05

Intelligent Design: Part 1

26.3. 09:21, Prima Star, 106 minutes

Intelligent Design: Part 1

Den poté, co je propuštěn z vězení, je bývalý univerzitní profesor nalezen přejetý vlastním autem. Vzhledem k tomu, že byl odsouzen za řízení v opilosti, během kterého zabil mladou dívku, pojme inspektor Lewis podezření, že mohlo jít o pomstu...(TV Prima)

Similar shows

Maigret
Big Ben

About show

Czech Czech
2013
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Voľné pokračovanie detektívnej série Inšpektor Morse, ktorá zaznamenala veľký ohlas. Od smrti inšpektora Morsea uplynulo už pať rokov, ale v jeho stopách pokračuje jeho pozorný žiak a kolega inšpektor Lewis. Ten sa po rokoch vracia na miesto, kde kedysi začínal, do univerzitného mestečka v Oxforde.(oficiální text distributora)

Creators

Brian Kelly

Cast

Sanjeev Bhaskar, Beatie Edney, Clare Holman, Rebecca Front, Neil Stuke, Tuppence Middleton, Laurence Fox, Kevin Whately, Catherine Steadman, Suzette Llewellyn, Lesley Vickerage, Hermione Gulliford, Dominic Mafham, Edwin Thomas, Emily Joyce