Sestřičky Modrý kód

Sestřičky Modrý kód

S01E36 - Ženská řešení

17.3. 13:55
Prima Star
64 minutes
2021
Czech Republic Drama / Romantic

Andy má problémy kvůli Sáře Chaloupkové, ale nechce, aby se do toho rodiče zase pletli. Otce Mery přivezli poraněného na urgent, Mery se kvůli tomu dostává do problému. Lukáš se snaží udobřit si Sašu, ta je naštvaná, že jí využil při babiččině vyšetřování. Katka se při ranní kontrole pacientů setkává se svou bývalou profesorkou a mají si toho hodně co říct. A Libuška se dokáže chytit každé příležitosti, aby měla šanci stát se vrchní sestrou.(TV Prima)

More information

Similar shows

Slunečná
Cesty domů
Doktor z hor: Nové příběhy
Hospital at the End of the City

About show

Czech Czech
2021
Czech Republic Drama / Romantic

Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy... Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů.(TV Prima)

Creators

Lukáš Buchar

Cast

Michaela Tomešová, Adéla Gondíková, Daniela Šinkorová, Roman Skamene, Sabina Laurinová, Marek Němec, Jakub Štěpán, Renata Visnerová-Prokopová, Sandra Nováková, Petr Konáš, Saša Rašilov nejml., Petr Vaněk, Michaela Dittrichová, Milan Slepička, Zuzana Vejvodová, Kristýna Frejová, Eva Janoušková, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Šárka Vondrová, Tomáš Petřík, Amélie Pokorná, Josef Horák, Jan Nedbal, Ondřej Bábor, Jan Šraitr, Jan Nytl, Ondřej Kolín, Antonín Kupský, Dominik Vrba, Petr Ryšavý, Daniela Kolářová, Igor Chmela