Sestřičky Modrý kód

Sestřičky Modrý kód

S01E35 - Krtek

16.3. 13:55
Prima Star
62 minutes
2021
Czech Republic Drama / Romantic

Martin si musí rozmyslet, jestli příjme výhodnou nabídku od Zuzany a potěší tak celou rodinu. Lukáš se chystá pro babičku od Saši vyzvídat informace o Havlenovi. Na primáře Žáka drsně nastoupí dodavatel nového vybavení pro urgent a Žákův zdravotní stav se zhoršuje. David však pomůže situaci vyřešit šikovnou lstí. A Laura naléhá na Matyho, aby svůj vztah posunuli zase o kousek dál. Maty je z toho ale v rozpacích.(TV Prima)

More information

Similar shows

Slunečná
Cesty domů
Doktor z hor: Nové příběhy
Hospital at the End of the City

About show

Czech Czech
2021
Czech Republic Drama / Romantic

Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy... Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů.(TV Prima)

Creators

Lukáš Buchar

Cast

Michaela Tomešová, Patricie Pagáčová, Adéla Gondíková, Sabina Laurinová, Marek Němec, Jakub Štěpán, David Gránský, Sandra Nováková, Klára Cibulková, Roman Zach, Václav Jiráček, Petr Vaněk, Jiří Kohout, Kristýna Frejová, Ondřej Rychlý, Natálie Halouzková, Amélie Pokorná, Jan Kruba, Jaroslav Cerman, Barbora Vacková, Jan Nedbal, Jan Nytl, Tomáš Grúz, Anna Patočková, Karel Růžička, Daniela Kolářová, Igor Chmela