Inspector Lewis

Inspector Lewis

S06E03 - Fearful Symmetry

12.3. 09:20
Prima Star
105 minutes
2012
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Krásná studentka, která si přivydělávala jako chůva, je nalezena svázaná na posteli a udušená. Inspektor Lewis brzy odhalí, že měla ještě další brigádu a přivydělávala si odvážnými fotografiemi...(TV Prima)

More information
S07E03

The Ramblin' Boy: Part 1

25.3. 09:10, Prima Star, 108 minutes

The Ramblin' Boy: Part 1

Inspektor Lewis tentokrát vyšetřuje bez Hathawaye, který odjel na dovolenou. Spletitá aféra s vyměněnou mrtvolou, dvěma vraždami a dvěma pokusy o vraždu ho nakonec přivede na stopu ilegální výroby a obchodování s pervitinem...(TV Prima)

S07E05

Intelligent Design: Part 1

26.3. 09:21, Prima Star, 106 minutes

Intelligent Design: Part 1

Den poté, co je propuštěn z vězení, je bývalý univerzitní profesor nalezen přejetý vlastním autem. Vzhledem k tomu, že byl odsouzen za řízení v opilosti, během kterého zabil mladou dívku, pojme inspektor Lewis podezření, že mohlo jít o pomstu...(TV Prima)

Similar shows

Maigret
SOKO Kitzbühel

About show

Czech Czech
2012
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Voľné pokračovanie detektívnej série Inšpektor Morse, ktorá zaznamenala veľký ohlas. Od smrti inšpektora Morsea uplynulo už pať rokov, ale v jeho stopách pokračuje jeho pozorný žiak a kolega inšpektor Lewis. Ten sa po rokoch vracia na miesto, kde kedysi začínal, do univerzitného mestečka v Oxforde.(oficiální text distributora)

Creators

Nicholas Renton

Cast

Gregor Truter, Ciarán McMenamin, Bronson Webb, Clare Holman, Rebecca Front, Lucy Cohu, Con O'Neill, Georgia Taylor, Laurence Fox, Abigail Hardingham, Kevin Whately, Katrine De Candole, Gary Kemp, Anna Wilson-Jones, Merveille Lukeba, Leila Mimmack, Georgina Strawson