Blue Code

Blue Code

S04E65 - Veteráni

25.1. 13:30
Prima Star
80 minutes
1981
Drama / Romantic

Mašková se domluví s Váňou, že si další prášky napíše na něj. Váňa se podřekne před Tomáškem a Tomášek definitivě pochopí, že Mašková je na lécích závislá. Žák zve Ditu na večeři. Na Adama naléhají z výzkumáku v Brně, ať rychle nastoupí nebo vezmou někoho jiného. Adam stále váhá kvůli Rasputinovi. Rasputin odjíždí na rehabilitaci do Švýcarska a přesvědčí ho, aby nabídku vzal. Šeřík zjistí, že o Sašu nemají v Praze zájem pro její odbornost, ale že za nabídkou stojí Prchlík. Saša mu ale nevěří. (TV Prima)

More information

Episodes

S04E69

Spolupráce

30.1. 02:40, Prima Star, 75 minutes

Spolupráce

Tomáškův pacient se objeví za záhadných okolností a k doktořině tak přibude i trocha detektivní práce. Péči o Maškovou teď vezme do rukou Markéta, ale taková snaha bude bolestnější, než čekala. Trojúhelník Prokop-Laura-Maty se rozhodne rozčísnout Veronika, která už nechce být pro všechny vrbou. Mezi Žákem a Ditou vše vypadá na hezký vztah, ale poznají, že i malé nedorozumění dokáže situací pěkně zamíchat. Matěji Sloupkovi sice zachránil život Rasputin, tentokrát ale půjde o záchranu života jeho dědečka a v rukou ji bude mít Adam. (TV Prima)

S04E70

Comeback

31.1. 02:35, Prima Star, 80 minutes

Comeback

Prokop se dozvěděl, že Maty byl s Laurou ve Štole a žárlivě na něj nastoupí. V přístupu k Lauře mění taktiku. Rasputin se postaví na sál k operaci mozku pana Sloupka, dědy kluka, kterému zachránil život. Bojan žádá Sašu o pomoc, potřebuje od hejtmanky získat informace o novém urgentu. Mají se v Rubavě bát? Žák je teď hodně spokojený sám se sebou, ale je s ním stejně spokojená i Dita? (TV Prima)

S04E71

Dva životy v sázce

1.2. 02:30, Prima Star, 80 minutes

Dva životy v sázce

Mašková je na prahu sebevraždy. Žákovi komplikuje život to, kam matka manipuluje Ditu. Důležitou zprávu pro urgent předá Bojanovi Adam a způsobí mu tím další vrásky. (TV Prima)

S04E72

Mesiáš

2.2. 02:47, Prima Star, 70 minutes

Mesiáš

Prokopovi se s Laurou zase daří, cítí se skvěle a Matymu to dává sežrat. Žák je nervní a nerudný a nikdo neví proč. Jen Dita dobře ví, co mu schází. Otázka je, jestli mu to chce dát. Tomášek začíná objevovat rubavskou vyloučenou čtvrť – Ronďák. Čeká tu na něj víc překvapení, než by se nadál. Kamil se prokecne; urgent v Rubavě skončí. Co teď?! (TV Prima)

S04E73

Spanilá jízda

3.2. 02:49, Prima Star, 70 minutes

Spanilá jízda

Prokop to s Laurou znovu rozjel a náležitě si to užívá. Ne tak Maty. Jak ten to asi celé zkousne? Žák je ze vztahu s výrazně mladší Ditou nadšený, ale možná mu pomalu začíná docházet dech. Stačí ve svých letech na mladou Ditu? Tomášek proniká hlouběji do tajů čtvrti Ronďák a zamotává se tu víc a víc. Zvěsti o novém urgentu a zavření toho rubavského vedou až k útokům na Sašu. Kdo bude s ní a kdo proti? (TV Prima)

S04E74

Podoby mateřství

4.2. 02:07, Prima Star, 76 minutes

Podoby mateřství

Tomáškovy vazby na Ronďák se dále prohlubují. Maty dostane příležitost strefit se do Prokopa a může ho před Laurou shodit. Žák si zavařil – zapomněl na dohodnutý večer s Ditou, a raději se zúčastní šipkového turnaje. Saša si najde novou zbraň proti Kamilovi. (TV Prima)

S04E75

Ten správnej čas

5.2. 02:46, Prima Star, 74 minutes

Ten správnej čas

Na Prokopa praskne, že Lauře lhal. Tomáška už spojení s Ronďákem dohánějí i v nemocnici. Ester utahuje smyčku kolem Žáka a chce k tomu využít i jeho matku. Prchlík Sašin útok odrazí a došlápne si na ni. (TV Prima)

Available in 22 minutes
S04E76

Skok do prázdna

5.2. 13:08, Prima Star, 79 minutes

Skok do prázdna

Laura se těžce sbírá z rozchodu. Oporu a kamarádku nachází ve Veronice. Tomášek má další násilný případ z Ronďáku. Dochází mu, jak drsné prostředí to je, ale přesto má pořád nepřekonatelné nutkání celý Ronďák spasit. Saša se Šeříkem rozplétají nitky nekalostí kolem nového urgentu. Ke komu nakonec vedou, vlastně není velkým překvapením. Tohle měli tušit už dávno! (TV Prima)

Available in 1 day
S04E77

Nejlepší kámoši

6.2. 13:37, Prima Star, 80 minutes

Nejlepší kámoši

Oslava Filipových narozenin dá Matymu a Lauře ne úplně chtěnou příležitost si mezi sebou promluvit. Bude někomu takový hovor příjemný? Levárny z Ronďáku se šíří po chodbách urgentu. Tomášek se snaží mít vše pod kontrolou a na pomoc se mu vrací taky nezdolná přítelkyně Mašková. Vikouš se nevinně ptá Žáka, proč u nich Dita nebydlí. Ale tím to nekončí, Žák se nestačí divit, co se to děje. Duo Saša Šeřík se pouští do téměř špionážní práce se snahou získat důkazy o Prchlíkově falešnosti a podvodech. (TV Prima)

Available in 2 days
S04E78

Nedělám si srandu

7.2. 13:30, Prima Star, 85 minutes

Nedělám si srandu

Maty a Laura se spolu zaseknou ve výtahu. Saše a Šeříkovi se konečně naskytne možnost získat materiály usvědčující Kamila. Mašková se vrací do práce. Žákovi se podařilo Ditu náramně urazit, a teď je na něm, aby to napravil. (TV Prima)

Similar shows

Maniac
Discopříběh

About show

Czech Czech
1981
Drama / Romantic

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o výbuchu v dole. Traumaplán musí být zastaven, v důsledku výbuchu se totiž zřítil obytný dům plný lidí. Mezi záchranáři se v troskách domu se objeví doktor David Hofbauer a vytáhne z trosek umírajícího muže. David Hofbauer nastupuje na urgent Nemocnice Rubava a rovnou si veze pacienta, kterému musí zachránit život i nohu. Oddělení, které bylo připraveno na cvičení, musí obstát při skutečné hromadné nehodě. Někomu život zachrání, ale musí se připravit i na smrt těch nejbližší.(TV Prima)

Creators

Vojtěch Moravec, R. Ráž a E. Verner, A. Navara

Cast

Lenka Vychodilová, Tomáš Měcháček, Patricie Pagáčová, Roman Skamene, Sabina Laurinová, Alois Švehlík, Otmar Brancuzský, Igor Chmela, Kateřina Holánová, Jakub Štěpán, Renata Visnerová-Prokopová, Sandra Nováková, Petr Konáš, Josef Kubáník, Lucie Kožinová, Roman Zach, Saša Rašilov nejml., Bára Fišerová, Klára Miklasová, Štepánka Fingerhutová, Veronika Divišová, Petr Kocourek, Šárka Vondrová, Dana Špilauer Verzichová, Jakub Frydrych, Tomáš Plhoň, Vanda Chaloupková, Tomáš Žilinský, Josef Horák, Anna Jiřina Daňhelová, Radek Jiříček, Barbora Vacková, Petra Schovánková, Stela Chmelová, Zuzana Bydžovská, Jan Klindera