Blue Code

Blue Code

S04E64 - Led a sníh a mráz

24.1. 13:20
Prima Star
80 minutes
2017
Czech Republic Drama / Romantic

Maty s Prokopem jsou na kordy. Prokop se cítí Matym podvedený a Maty má pocit, že si Prokop Lauru nezaslouží. Rasputin bude Adamovi asistovat při jednoduché operaci. Ale nakonec to nedá a musí v půlce operace své místo přenechat někomu jinému, zdrcený opouští sál. Mašková je nesnesitelná, na všechny se utrhuje a někdy je i hrubá. Tomášek připustí, že s Maškovou je to zjevně vážnější než myslel. Prchlík se snaží zmanipulovat hejtmanku Růžičkovou, aby Saše našla nějaké protekční místo v Praze. Tím by se jí zbavil. (TV Prima)

More information

Similar shows

Sestřičky Modrý kód
Matusalem

About show

Czech Czech
2017
Czech Republic Drama / Romantic

Na urgentu nemocnice Rubava probíhá pod vedení vrchní sestry Mery cvičení traumaplánu. Do přesně naplánované akce, na které chce starostka Darina Růžičková získat politické body, přichází informace o výbuchu v dole. Traumaplán musí být zastaven, v důsledku výbuchu se totiž zřítil obytný dům plný lidí. Mezi záchranáři se v troskách domu se objeví doktor David Hofbauer a vytáhne z trosek umírajícího muže. David Hofbauer nastupuje na urgent Nemocnice Rubava a rovnou si veze pacienta, kterému musí zachránit život i nohu. Oddělení, které bylo připraveno na cvičení, musí obstát při skutečné hromadné nehodě. Někomu život zachrání, ale musí se připravit i na smrt těch nejbližší.(TV Prima)

Creators

Lukáš Buchar

Cast

Tomáš Měcháček, Kateřina Brožová, Jiří Štěpnička, Sabina Laurinová, Alois Švehlík, Jindřich Nováček, Otmar Brancuzský, Kateřina Holánová, Jakub Štěpán, David Gránský, Renata Visnerová-Prokopová, Sandra Nováková, Lucie Kožinová, Roman Zach, Saša Rašilov nejml., Bára Fišerová, Klára Miklasová, Jan Urban, Petr Buchta, Josef Hervert, Roman Škoda, Ondřej Rychlý, Šárka Vondrová, Hana Czivišová-Hessová, Vanda Chaloupková, Josef Horák, Evžen Hájek, Radek Jiříček, Zuzana Bydžovská, Jaroslav Tomáš