Krok za krokem

Krok za krokem

S02E11 - Jak ušetřit

25.9. 11:44
CNN Prima News
10 minut
1992
Komedie / Rodinný / Romantický

Carol utratila značnou částku za půjčené videokazety a rozhodne se, že rodina musí šetřit. Děti ale odmítají omezit své utrácení, a tak Carol striktně zruší všechny výdaje mimo nezbytných. Děti si svou zlost vybíjí na Brendanovi, který se rozhodne utéci.(TV Nova)

Více informací
Dostupné za 2 dny
S01E01

Seznamování

7.12. 19:25, Nova Fun, 25 minut

Seznamování

Seznamujeme se s rodinami Franka a Carol, kteří se impulzivně vzali na dovolené, a především jejich dětmi, jež se zatím navzájem nenávidí, aby k sobě časem našly cestu. Dana stírá Karen a Marka a netuší, že pro svou prostořekost brzy získá mnohem vděčnější objekt. Al prodělá v nemocnici operaci slepého střeva.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S01E03

Domácí řád

8.12. 19:00, Nova Fun, 55 minut

Domácí řád

Carol rozčiluje nedisciplinovanost Frankových dětí, a tak se rozhodne vytvořit "domácí řád", kterým se všichni musí řídit a který všechny členy rodiny pěkně štve. Al chce utéci k babičce, což spolu s Frankovým naléháním poté, co přišel o fotbalové finále, přiměje Carol se nad řádem zamyslet a poněkud jej zmírnit.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S01E05

Frank a syn

9.12. 19:00, Nova Fun, 60 minut

Frank a syn

JT požádá otce o peníze, i když dostal kapesné před několika dny. Frank se rozhodne zaměstnat ho o víkendu na stavbě. Protože JT zničí vše, na co sáhne, musí se rychle pakovat. Dana má vyrobit do školy ptačí budku, Al napsat referát o Tomu Sawyerovi. Své úkoly si vymění a vše by dospělo ke zdárnému předání, kdyby se do toho nevmísil Brendan.(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S01E07

Klaun se žení

10.12. 19:00, Nova Fun, 60 minut

Klaun se žení

Carol a Frankovi dorazí úřední dopis o neplatnosti jejich sňatku, protože kaple, kde byli oddáni, neměla povolení. Ke vzteku všech dětí a přes jejich petici se rozhodnou vzít se znovu. Protože Frank zkazí první pokus na radnici, chce Carol svatbu se vším všudy a za účasti reverenda. Ten však o víkendu odjíždí na dovolenou, a navíc má ve stejný den Brendan narozeniny...(TV Nova)

Podobné tituly

Přátelé
Dva a půl chlapa
Teorie velkého třesku

O pořadu

česky česky
1992
Komedie / Rodinný / Romantický

Zatímco manželé Carol a Frank se mají rádi, jejich děti z prvních manželství se upřímně nenávidí a dělají si samé naschvály.(oficiální text distributora)

Tvůrci

Judy Pioli

Hrají

Christine Lakin, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Brandon Call, Patrick Duffy, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Josh Byrne, Christine Lakin