Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S10E21 - Berlín

16.6. 07:49
Prima Max
55 minut
2013
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Mezitím co tým NCIS vyšetřuje vraždu důstojníka Mossadu ve Virgínii, Tonu a Ziva cestují do Berlína, kde chtějí vypátrat vraha Zivina otce.(TV Prima)

Více informací
S11E23

Admirálova dcera

13.7. 06:38, Prima Max, 54 minut

Admirálova dcera

Marseille, Francie, televize právě oznámila zprávu, že úřady hledají Američana podezřelého z vraždy - na obrazovce se objevuje fotka Tonyho DiNozza... Leon Vance pověří DiNozza tajnou misí, o které ví pouze Vance, Gibbs a admirál Kendall. Jeho úkolem je v Marseille najít Kendallovu dceru Amandu a přivést zpět do USA. Podle Admirála se jeho dcera v Evropě přátelí s další volnomyšlenkářskou mládeží bohatých rodičů počínaje dcerou ruského překupníka zbraní a konče synem člena Íránské vlády. Obrážejí noční kluby, holdují alkoholu a fetují. Operace je přísně tajná. Tým francouzské NCIS má přivést Amandu na pobočku v Marseille, kde ji DiNozzo převezme. DiNozzo přijede do Marseille na pobočku NCIS. Tam zjistí, že 5 členů pobočky je zastřeleno a Amanda je pryč. Francouzská policie ji podezřívá, ale DiNozzovi je jasné, že tu něco nehraje. Inspektorka Cheblisová vyšetřuje vraždy na pobočce NCIS. DiNozzo telefonicky požádá o pomoc Gibbse. Mezitím ostatní členové Gibbsova týmu řeší vraždu muže, jehož tělo se našlo v žumpě. Při pitvě se přijde na to, že muž byl před smrtí krutě mučen. Zatím neví jeho identitu…(TV Prima)

S11E24

Cti otce svého

14.7. 06:38, Prima Max, 55 minut

Cti otce svého

Gibbs se dozvídá od svého šéfa Leona Vance, že jeho otec dostal infarkt a zemřel. Gibbs tedy odjíždí do otcova bydliště, aby vyřídil pohřeb. Mezitím zbytek týmu vyšetřuje požár na lodi amerického námořnictva USS Niagara. Zjistí, že požár byl založen úmyslně, aby mohli uprchnout vězni, které loď převážela. Utéci se podařilo dvěma mužům, kteří byli napojeni na teroristu Parsu. Do případu je zapleten i Alejandro Rivera, který z vězení financoval aktivity teroristů poté, co NCIS zabila Parsu, s jediným cílem - zabít Gibbse.(TV Prima)

Podobné tituly

Beze stopy
Případ pro dva
Kriminálka Miami
Sběratelé kostí

O pořadu

česky česky
2013
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Terrence O'Hara

Hrají

David McCallum, Alan Dale, Pauley Perrette, Sean Murray, Weronika Rosati, Rocky Carroll, Iddo Goldberg, Mark Harmon, Oded Fehr, Marina Sirtis, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Damon Dayoub, Willem van der Vegt, Cote de Pablo, Willem van der Vegt