Hvězdná brána

Hvězdná brána

S09E08 - Babylon

27.9. 08:11
Prima Max
64 minut
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

SG-1 je na planetě Sodan napadena místními bojovníky. Ti zajmou Cama a zmizí pryč. Cam se probouzí v Sodanské vesnici, kam ho bojovníci přinesli. Podle místních cviků musí Cama jednoho z bojovníků vycvičit na boj. Jelikož zabil jednoho Sodanského bojovníka, má příbuzný bojovníka právo na mstu. A aby toho nebylo málo, na Sodan dorazil i převor. SG-1 se podařilo zachránit Sodanského bojovníka, avšak nehodlá jim nic říct. (Varan)

Více informací
Dostupné za 1 den
S04E17

Absolutní moc

9.12. 13:35, Cartoon Network CZ, 30 minut

Absolutní moc

SG-1 se dostala na Abydos. Tam se setkali s Kasufem. Kasuf tvrdí, že našel něco úžasného, co stojí za Danielovu pozornost. Dojdou do pouště, kde na Daniela začne někdo mluvit. Daniel odpoví a na místě se objeví malý chlapec – Shifu (Harsesis). SG-1 ho bere s sebou zpět na SGC. Shifu má vědomosti o Goa'uldech, které by jim mohli pomoci k jejich poražení. Shifu se dotkne Danielova čela a Daniel spadne. Po probuzení se začne chovat úplně jinak. Tvrdí, že by o jeho vědomostech neměli vědět Tok'rové ani Rusové. Se svými vědomostmi je toho schopen udělat hodně. Teď už je jen na něm, jak jeho nové schopnosti využije.(Varan)

Podobné tituly

MacGyver
Lovci zločinců
NCIS: Los Angeles
Simpsonovi

O pořadu

česky česky
2005
USA / Kanada Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.(Sharlay)

Tvůrci

Peter DeLuise

Hrají

Christopher Judge, Beau Bridges, Jason George, Lexa Doig, Amanda Tapping, Tony Todd, Michael Shanks, William B. Davis, Jarvis W. George, Ben Browder, Darcy Laurie, Gary Jones