Jak to skončí

Jak to skončí

25.9. 00:48
Prima Max
115 minut
USA Komedie / Drama

V této pohodové apokalyptické komedii se svobodomyslná Liza (Zoe Lister-Jonesová) připravuje na poslední večírek před koncem světa. Dostat se tam však nebude snadné, protože jí ukradnou auto a čas před dopadem zkázonosné komety se krátí. Liza si uvědomuje, že musí dát sbohem přátelům i rodině, a tak se v doprovodu svého mladšího já (Cailee Spaenyová) vydává na zábavnou cestu po Los Angeles, na níž se setkává s řadou výstředních postav. (Cinemax)

Více informací

Podobné tituly

Klasika: Testy automobilů
Kriminálka Las Vegas
STARS! (- Jodie Foster)
Poslední Hitlerův útok

O pořadu

česky česky
USA Komedie / Drama

V této pohodové apokalyptické komedii se svobodomyslná Liza (Zoe Lister-Jonesová) připravuje na poslední večírek před koncem světa. Dostat se tam však nebude snadné, protože jí ukradnou auto a čas před dopadem zkázonosné komety se krátí. Liza si uvědomuje, že musí dát sbohem přátelům i rodině, a tak se v doprovodu svého mladšího já (Cailee Spaenyová) vydává na zábavnou cestu po Los Angeles, na níž se setkává s řadou výstředních postav.


(Cinemax)

Tvůrci

Zoe Lister Jones, Daryl Wein

Hrají

Paul Scheer, Angelique Cabral, Olivia Wilde, Rob Huebel, Zoe Lister Jones, Lamorne Morris, Nick Kroll, Helen Hunt, Fred Armisen, Charlie Day, Glenn Howerton, Mary Elizabeth Ellis, Bradley Whitford, Logan Marshall-Green, Whitney Cummings, Colin Hanks, Pauly Shore, Finn Wolfhard, Sharon Van Etten, Tawny Newsome, Paul W. Downs, Cailee Spaeny, Raymond Cham Jr., Bobby Lee